• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

مانیتور پشت سری اگزد مدل 790 EXAD

( )

مانیتور پشت سری یا همان مانیتور پشت گردنی یا پشت صندلی بالشتک دار یا هدرست دار

Give a Name

-

در انبار موجود نیست

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

مانیتور پشت سری اگزد مدل EXAD 790
با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و ارتقای سطح دانش بشر، ایجاد تحولات مختلفی را در محصولات و آپشن‌های مختلف قابل استفاده در خودرو مشاهده می‌کنید. یکی از این لوازم آپشن، مانیتور پشت‌سری است. در گذشته سرنشینان خودرو تنها قادر بودند به یک فایل صوتی که روی یک نوار کاست ضبط شده بود، گوش دهند. بعدها با اختراع لوح‌های فشرده (CD) سازندگان لوازم جانبی خودرو اقدام به طراحی سیستمی کردند که قادر باشد لوح‌های فشرده را پشتیبانی کند و روز به روز طراحی انواع سیستم‌های مولتی مدیا بیشتر و بیشتر شد؛ در حالی که امکان استفاده از این سیستم برای سرنشینان عقب بسیار دشوار بود. بر این اساس آپشن دیگری به بازار عرضه شد.


مانیتورهای پشت‌سری، سیستم‌هایی بودند که در ابتدا تنها کار انتقال تصویر از سیستم مولتی‌مدیا اصلی را انجام می‌دادند، ولی امروزه این مانیتورها قادر هستند ضمن انتقال تصویر به‌صورت مجزا، پشتیبانی لوح‌های فشرده، USB، SD RAM، CD و DVD را انجام دهند. همچنین این مانیتورها فرستنده FM و IR را دارند و سرنشینان عقب بدون کوچک‌ترین مشکلی از لحظات خود لذت ببرند.
مانیتورهای پشت‌سری Exad قابلیت نصب روی تمامی خودروها را دارا است و نصب آپشن به‌راحتی انجام‌پذیر است. این مانیتور در 5 مدل در حال حاضر در بازار وجود دارد و مدل‌هایی که کد اول آنها با 7 شروع می‌شود، نماد 7 اینچ بودن آنها است.


مانیتور پشت سری مدل 790، 7 اینچ و LED است. این مدل همراه با بالشتک است. یعنی یک بالشتک طراحی شده که داخل آن مانیتور قرار دارد. رزولوشن صفحه نمایش این مانیتور 230 * 480 است. از سوی دیگر، تجهیز این دستگاه‌ها به قابلیت اجرای بازی‌ها و همچنین برخورداری از دسته‌های بدون سیم بازی، توانسته است ابزار بسیار مناسبی برای سرگرمی در طول سفر و یا ترافیک و رانندگی‌های درازمدت را فراهم کند.
یکی از ویژگی‌های این مدل، برخورداری از یک کاور چرمی است. به عبارتی، زمانی که کسی نخواهد از آن استفاده کند، کاور را روی مانیتور می‌کشد و شبیه به هدرست‌های عادی خودرو می‌شود. این قابلیت باعث می‌شود که مانیتورها بر اثر آفتاب آسیب نبینند و یا دزدیده نشوند. مانیتور پشت‌سری از خروجی هدفون بهره می‌برد. در این‌ دستگاه امکان اجرای MP3 , MP4 , MPG , MPG2 , MKV , VOB را دارد.
از جمله ویژگی‌های مانیتور پشت سری مدل 790، بالشتک‌دار بودن، قیمت مناسب و کیفیت بالای آن است.


قابلیت هاپخش DVD , VCD , SD RAM , USB
پخش انواع فرمت های تصویری و صوتی MP3 , MP4 , MPG , MPG2 , MKV , VOB
ارسال صدا روی موج های رادیویی FM و IR
سی دی بازی مخصوص و دسته گیم بیسیم
صفحه کلید لمسی
ورودی و خروجی تصویر و صوت
7 اینچ
دارای کاور چرمی
محاسنبالشتک دار – قیمت مناسب – کیفیت بالا
معایبصفحه HD  نیست - رنگ قاب پنل قابل تغیر نیستاگزد
EX-790
هنگ کنگ
ثابت
12 ولت
234 * 480
SDRAM – USB – VCD - DVD
دو ورودی صدا و تصویر – یک خروجی صدا و تصویر
برای تمامی خودروهای سواری قابل نصب می باشد ولی برای پراید و پژو و سمند توصیه می شود.
7 اینچ
LED
MP4 – MPG – MP3
یک عدد کابل نصب ثابت – یک عدد کنترل و دسته گیم – یک عدد هدفون باسیم – یک عدد کاور چرم – دو عدد پایه آهنی