• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

اسپیکر GOODWAY مدل EX-6999

( )

اگر خودروی شما نیاز به اسپیکر دارد و شما به دنبال خرید اسپیکر با کیفیت اما در عین حال ارزان قیمت هستید، باندهای EX-6999 محصول شرکت GOODWAY انتخاب مناسبی برای شما می باشد.

Give a Name

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

هرچند مدتی است با توجه به فناوری‌های جدید تولید خودرو، پیشرفت‌های قابل ملاحظه‌ای هم در سیستم صوتی و تصویری آنها صورت گرفته و ایجاد تغییر در آنها تقریبا غیراقتصادی یا غیرممکن است، اما باز هم علاقندان به شنیدن صدای باکیفیت و البته قدرت بالا، برای بالاتر بردن کیفیت و قدرت آنها در تلاش هستند؛ تلاشی که بازار گرم و پرمراجعه ای را در همه فصول سال ایجاد کرده است.


این در حالی است که در کشورمان هنوز برخی خودروها با ابتدایی‌ترین امکانات صوتی روانه بازار می‌شوند، بنابراین جای تعجب نیست که بازار خرید و فروش سیستم‌های صوتی و تصویری بسیار پررونق بوده و گروه زیادی را چه در صف خریداران و چه در بخش فروشندگان به خود مشغول کرده است. در این میان، شرکت اگزد اسپیکرهای ویژه‌ای را وارد بازار کرده است تا بتواند این نیاز خریداران را پاسخ دهد.


یکی از اسپیکرهای تولیدی شرکت اگزد، مدل EX-6999 است. این اسپیکرها، معروف به بلندگوهای 9*6 اینچ هستند. به این اسپیکرها همچنین بلندگوهای بیضی با خربزه‌ای می‌گویند. این اسپیکر در پشت خودرو نصب می‌شود.


محصولات اگزد ساخت کشور چین است. نوع اسپیکر، 5-WAY COAXIAL است. مقاومت داخلی این اسپیکر 4 اهم و حداکثر توان آن، 1000 وات است. هچنین عمق نصب این اسپیکر 78 میلی‌متر مربع و اندازه سیم‌پیچ، 25 میلی‌مترمربع است.  در عین حال، رنج فرکانسی این محصول 45-20 کیلوهرتز است. تفاوت اسپیکر EX-6999 با مدل EX-6998، در حداکثر توان و نوع تیوتر و مدیرنج است.


اقلام همراه در جعبه اسپیکرد مدل EX-6999، 8 عدد پیچ، 2 عدد قاب روی بلندگو و 2 عدد سیم نصب است.


قابلیت ها

محاسن
معایب
GOODWAY
EX-6999
چین
6*9 اینچ
5-WAY COAXIAL
4 ohm
45-20KHz
89dB / W / M
39mm mylar dome tweeter and 2*20mm piezo tweeter
78mm
25mm
1000 W
8عدد پیچ – 2عدد قاب روی بلندگو – 2 عدد سیم نصب