• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

باند گرد GOODWAY مدل EX-635

( )
Give a Name

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

باند گرد EX-635
یک رادیوپخش و یک باند مناسب ابتدایی ترین مواردی هستند که برای خرید و جمع آوری یک سیستم صوتی مناسب برای هرگونه ماشین مورد نیاز است  توجه به علاقه وافر نسل جوان به شنیدن صدای با کیفیت در خودرو، بسیاری از تولیدکنندگان خودرو در سراسر جهان همان طور که به فناوری ساخت و تجهیزات ایمنی و پیشرانه کارآمد برای محصولات خود فکر می‌کنند، دنبال یافتن بهترین سیستم‌های صوتی و تصویری نیز هستند که همین موضوع باعث شده هم‌اکنون خودروهای مدل روز با امکاناتی بسیار حرفه‌ای در این زمینه روانه بازار شوند. اما در این میان، برخی از خودروها از این امکانات برخوردار نیستند که بر این اساس، برند اگزد (EXAD) این خلاء برطرف کرده است.


یکی از این محصولات، باندهای گرد است. باندهای گرد، ابزاری است که برای پخش صدا در خودرو استفاده می‌شود که به طور معمول این بلندگوها روی درب خودرو نصب می‌شود. از میان این باندها، مدل EX-635 از محصولات برند اگزد، ساخت کشور چین است. در مدل EX-635، باندها 6 اینچی هستند و برای خودروهایی همچون پژو، سمند و سواری‌های بزرگ مناسب است. برای خودروهایی همچون پراید، از باندهای گرد 4 اینچی می‌توان استفاده کرد.


نوع اسپیکر این مدل، 3-WAY COAXIAL است و مقاومت داخلی آن، 4 اهم با حداکثر توان 400 وات اعلام شده است. رنج فرکانسی باند گرد مدل EX-635، 20 – 65 کیلوهرتز است. عمق نصب این باند 54 میلی‌مترمربع و اندازه سیم‌پیچ 10 میلی‌متر مربع است.
اقلام همراه در جعبه این باند، 8 عدد پیچ، 2 عدد قاب روی بلندگو و 2 عدد سیم است.


قابلیت ها

محاسن
معایب
GOODWAY
EX-635
چین
6 اینچ
3-WAY COAXIAL
4 ohm
65-20KHz
89dB / W / M
35mm mylar dome tweeter and 13 piezo tweeter
54mm
10mm
400 W
8عدد پیچ – 2عدد قاب روی بلندگو – 2 عدد سیم نصب