• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

جک برقی صندوق عقب خودرو هیوندا توسان ix35

( )
Give a Name
  • فقط ارسال (خرید بالای250000 تومان برای تمامی استانها رایگان میباشد )
  • نصب در محل (فقط برای استان تهران، هزینه 350000 تومان)

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

جک برقی صندوق عقب ماشین هیوندا توسان ix35


امروزه به‌کارگیری فن‏آوری‌های نوین در خودرو به یک ضرورت برای خودروسازان دنیا مبدل شده است. سختگیرانه‌تر شدن الزامات قانونی از یک‌سو و افزایش سطح انتظارات مشتریان از سوی دیگر، سبب شده است تا شرکت‏های خودروسازی و تولیدکننده قطعات خودرو برای کسب سهم بیشتر از بازار، برنامه‌ ریزی‏های گسترده ای را برای توسعه و پیاده‌سازی فن‏آوری‏های پیشرفته انجام دهند. از این رو شرکت اگزد (EXAD) با توجه به نیاز دارندگان خودرو، به طراحی و تولید فناوری‌های پیشرفته پرداخته است.


یکی از محصولات شرکت اگزد، جک برقی صندوق عقب خودرو است. EX-TUCSON(ix35)، یکی از مدل‌های تولیدی شرکت اگزد است. این جک برقی برای خودرو هیوندا توسان و ix35 کاربرد دارد و در این خودرو قابل نصب است. جک برقی صندوق عقب اگزد، ساخت کشور هنگ‌کنگ و دارای گارانتی یک‌ساله شرکت مجیر الکترونیک است. این مدل قابل نصب روی خودروهای مدل‌ 2010 – 2014 است.


روش نصب این جک‌برقی بسیار آسان و به صورت فابریکی و بدون تداخل در سیم‌کشی و گارانتی است. ولتاژ کاری آن 12 ولت است. از جمله ویژگی‌های جک برقی صندوق عقب خودرو هیوندا توسان وix35 ، قابلیت کم و زیاد کردن سرعت جک‌ها و تنظیم میزان باز و بسته شدن درب صندوق است. همچنین امکان باز و بسته شدن درب صندوق با ریموت فابریکی و نیز باز و بسته شدن با کلیدهای داخلی خودرو را دارد.

این سیستم به صورتی طراحی شده که هنگام باز ماندن درب، به راننده هشدار داده می‌شود درب صندوق عقب باز است. یکی دیگر از امکانات جک برقی صندوق عقب خودرو مدل EX-TUCSON (ix35)، سنسور تشخیص مانع است؛ به‌نحوی که در صورتی که مانعی برای بسته شدن درب وجود داشته باشد، سنسورها به صورت هوشمند فعال می‌شوند.
اقلام همراه در جعبه این مدل، یک عدد کابل نصب، یک عدد کیت اصلی، دو عدد جک برقی و دو عدد کلید کنترل داخلی است.

اگزد
EX-TUCSON (ix35)
هنگ کنگ
کاملا بصورت فابریکی و بدون تداخل در سیم کشی و گارانتی
12 ولت
قابلیت نصب برای مدل های 2010-2014
یک عدد کابل نصب – یک عدد کیت اصلی – دو عدد جک برقی – دو عدد کلید کنترل داخلی