• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

جک برقی صندوق عقب خودرو تویوتا RAV4

( )
Give a Name
  • نصب در محل (فقط برای استان تهران، هزینه 350000 تومان)

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

جک برقی صندوق عقب خودرو تویوتا RAV4


تاریخ صنعت خودرو مملو از نوآوری‌هایی است که توانسته‌اند بر راحتی رانندگان و سرنشینان خودرو تاثیر بگذارند. برخی از نوآوری‌ها از جمله سیستم اتومات باز و بسته شدن صندوق عقب خودرو، پس از گذشت سال‌ها اکنون به تجهیزاتی لازم در خودروها تبدیل شده‌اند و می‌توان از آنها به عنوان یک مزیت در خوروها نام برد.


در این زمینه، یک شرکت تولیدکننده قطعات خودرو امکانی را فراهم کرده که درب صندوق عقب خودرو به راحتی و به صورت اتومات باز یا بسته شود.  جک‌های برقی صندوق عقب تولید شده توسط شرکت اگزد (EXAD) مشکل رانندگان را برای باز کردن صندوق عقب خودرو به صورت دستی برطرف کرده است؛ به طوری که با فشار دادن تنها یک دکمه ریموت، به راحتی درب صندوق عقب خودرو باز و بسته می‌شود.


یکی از جک‌های برقی تولید شده توسط شرکت اگزد، مدل EX-RAV4، ساخت کشور هنگ‌کنگ است. این مدل قابل نصب روی خودرو تویوتا RAV4 است و برای خودروهای مدل‌ 2014 – 2017 نصب می‌شود. محصولات شرکت اگزد در حال حاضر در بازار ایران دارای گارانتی یک‌ساله شرکت مجیرالکترونیک است.


روش نصب این جک‌برقی بسیار آسان و به صورت فابریکی و بدون تداخل در سیم‌کشی و گارانتی است. ولتاژ کاری آن 12 ولت است.
از جمله ویژگی‌های جک برقی صندوق عقب خودرو مدل EX-RAV4، قابلیت کم و زیاد کردن سرعت جک‌ها و تنظیم میزان باز و بسته شدن درب صندوق است. همچنین امکان باز و بسته شدن درب صندوق با ریموت فابریکی و نیز باز و بسته شدن با کلیدهای داخلی خودرو را دارد.


این سیستم به صورتی طراحی شده که هنگام باز ماندن درب، به راننده هشدار داده می‌شود درب صندوق عقب باز است. یکی دیگر از امکانات جک برقی صندوق عقب خودرو مدل EX-RAV4، سنسور تشخیص مانع است؛ به‌نحوی که در صورتی که مانعی برای بسته شدن درب وجود داشته باشد، سنسورها به صورت هوشمند فعال می‌شوند.
اقلام همراه در جعبه این مدل، یک عدد کابل نصب، یک عدد کیت اصلی، دو عدد جک برقی و دو عدد کلید کنترل داخلی است.


قابلیت ها
محاسن
معایباگزد
EX-RAV4
هنگ کنگ
کاملا بصورت فابریکی و بدون تداخل در سیم کشی و گارانتی
12 ولت
قابلیت نصب برای مدل های 2014-2017
یک عدد کابل نصب – یک عدد کیت اصلی – دو عدد جک برقی – دو عدد کلید کنترل داخلی