• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

جک برقی صندوق عقب خودرو بی ام و سری 3

( )
Give a Name
  • فقط ارسال (خرید بالای250000 تومان برای تمامی استانها رایگان میباشد )
  • نصب در محل (فقط برای استان تهران، هزینه 350000 تومان)

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

جک برقی خودرو بی ام و

جک برقی EX-BMW3 محصول شرکت اگزد باعث می شود که درب صندوق عقب خودروی شما به طور اتوماتیک باز شود و به صورت خودکار هم بسته شود. این محصول مناسب برای افرادی است که قد کوتاهی دارند و نمی توانند درب صندوق عقب خودروی خود را به راحتی ببندند.

این جک برقی ساخت کشور هنگ کنگ است و قابلیت نصب بر روی خودروهای بی ام و مدل های 2013 تا 2015 را دارد.

نکته قابل توجه این است که حالت نصب این محصول به صورت سوکت فابریکی است یعنی با جا زدن چند سوکت نصب می شود و نیازی به این ندارد که سیم کشی خودرو لخت یا قطع شود. بنابراین به هیچ وجه نگران گارانتی خودروی خود نباشید زیرا که خودروی شما از گارانتی خارج نخواهد شد.

این محصول قیمت مناسب تری نسبت به محصولات مشابه خود در برندهای مختلف دارد اما در عین حال کیفیت بسیار بالایی دارد. همچنین از سوی شرکت مجیر الکترونیک به مدت یکسال گارانتی شده و شما با خیال راحت می توانید از آن استفاده کنید.

باز و بسته شدن خودکار صندوق عقب به کمک این دستگاه قابل کنترل از روی ریموت فابریک خودروی شماست. البته به غیر از ریموت فابریک به کمک دکمه فابریک صندوق عقب خودروی نیز می توانید این کار را انجام دهید. به علاوه دکمه ای که در کنار پای راننده نصب می شود و با کمک آن درب صندوق عقب به صورت برقی باز یا بسته می شود.

یکی از امکانات خوب جک برقی EX-BMW3 این است که می توانید میزان باز شدن صندوق عقب خودرو را بر اساس نیاز خود تعیین کنید. مثلا اگر سقف پارکینگ خودروی شما کوتاه است و تا انتها باز شدن درب صندوق عقب به خودروی شما آسیب می زند، به کمک این دستگاه درب صندوق از حد تعریف شده بیشتر باز نخواهد شد

امکان دیگری که این جک برقی به شما می دهد این است که اگر درب صندوق عقب باز مانده باشد شما را مطلع می کند و هشدار می دهد.

به خاطر اینکه جک برقی درب صندوق عقب را به صورت اتوماتیک باز و بسته می کند، ممکن است که یکی از وسایل صندوق عقب مانع بسته شدن درب شود، اما نگران نباشید زیرا که EX-BMW3 سنسور تشخیص مانع دارد و در این صورت بسته نمی شود.

قابلیت کم و زیاد کردن سرعت جک ها از دیگر امکانات این دستگاه می باشد.

شما هنگام خرید جک برقی EX-BMW3، یک عدد کابل نصب، یک عدد کیت اصلی، دو عدد جک برقی و دو عدد کلید کنترل داخلی دریافت خواهید کرد.


قابلیت ها
محاسن
معایباگزد
EX-BMW3
هنگ کنگ
کاملا بصورت فابریکی و بدون تداخل در سیم کشی و گارانتی
12 ولت
قابلیت نصب برای مدل های 2013-2015
یک عدد کابل نصب–یک عدد کیت اصلی – دو عدد جک برقی – دو عدد کلید کنترل داخلی