• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

جک برقی صندوق عقب خودرو بی ام و سری 5

( )
Give a Name
  • فقط ارسال (خرید بالای250000 تومان برای تمامی استانها رایگان میباشد )
  • نصب در محل (فقط برای استان تهران، هزینه 350000 تومان)

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

جک برقی صندوق عقب بی ام و

جک برقی EX-BMW5 محصول شرکت اگزد و ساخت کشور هنگ کنگ است که کاملا به صورت فابریکی و بدون دست بردن به سیم های خودروی شما یا لخت کردن سیم ها نصب می شود. بنابراین هیچ نگرانی بابت از بین رفتن گارانتی خودروی خود نداشته باشید.

به علاوه اینکه این محصول توسط شرکت مجیر الکترونیک به مدت یکسال گارانتی شده است و شما با خیال راحت می توانید از آن استفاده کنید.این جک برقی قابل نصب بر روی خودروهای بی ام و مدل 2010 تا 2015 می باشد.

یکی از مزیت های این دستگاه این است که شما میزانی که دلتان می خواهد درب صندوق عقب خودرو به صورت اتوماتیک باز شود را برای آن تعریف کنید. این مسئله از آنجایی بااهمیت است که بسیاری از پارکینگ خانه ها سقف کوتاهی دارد و اگر درب صندوق عقب تا آخر باز شود به خودروی شما آسیب می زند.

همچنین میزان سرعت باز و بسته شدن درب صندوق عقب خودرو با کمک این دستگاه قابل تنظیم می باشد.اگر درب صندوق عقب خودروی شما باز مانده باشد این محصول شرکت اگزد به شما هشدار می دهد.

شما از سه طریق می توانید درب صندوق عقب خودروی خود را به صورت اتوماتیک و با کمک این محصول باز و بسته کنید؛ روش اول به کمک ریموت فابریک خودروی شماست و روش دوم از طریق دکمه موجود روی صندوق عقب خودروی شماست که اگر آن را دوبار پشت سر هم فشار دهید درب صندوق باز و بسته خواهد شد. همچنین روش سوم به کمک دکمه قرار گرفته در کنار پای راننده است.

یکی از مزیت های جک برقی EX-BMW5 این است که اگر هنگام بسته شدن درب صندوق عقب خودرو، مانعی بر سر راه آن وجود داشته باشد به کمک سنسور تشخیص مانع این دستگاه عمل نمی کند تا خودروی شما آسیب نبیند.

شما به هنگام خرید این محصول شرکت اگزد یک عدد کابل نصب، یک عدد کیت اصلی، دو عدد جک برقی و دو عدد کلید کنترل داخلی دریافت خواهید کرد


قابلیت ها
محاسن
معایباگزد
EX-BMW5
هنگ کنگ
کاملا بصورت فابریکی و بدون تداخل در سیم کشی و گارانتی
12 ولت
قابلیت نصب برای مدل های 2010- 2015
یک عدد کابل نصب–یک عدد کیت اصلی – دو عدد جک برقی – دو عدد کلید کنترل داخلی