• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

جک برقی صندوق عقب چانگان

( )

جک برقی صندوق عقب اگزد مخصوص خودرو چانگان 

  • فقط ارسال (خرید بالای250000 تومان برای تمامی استانها رایگان میباشد )
  • نصب در محل (فقط برای استان تهران، هزینه 350000 تومان)

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

قطعه‌‌ سازان و صنعت گران خودرو در تلاش هستند تا بتوانند با نوآوری استفاده از خودرو را برای رانندگان تسهیل کنند. از جمله بخش‌های خودرو که تمام رانندگان روزانه با آن سروکار دارند، صندوق عقب خودرو است که به منظور حمل بار و یا قرار دادن وسایل خود استفاده بسیاری از صندوق عقب می‌کنند. امروزه سیستم باز و بسته شدن اتومات صندوق عقب خودرو، را می‌توان ازجمله تجهیزات لازم در خودرو دانست که به عنوان یک مزیت و آپشن به آن نگاه می‌شود. در همین راستا یک شرکت تولیدکننده قطعات خودرو این امکان را ایجاد کرده که بتوان درب صندوق عقب خودرو را به صورت اتومات باز و بسته کرد. آپشن صندوق برقی یکی از آپشن‌هایی است که خیلی از افراد دوست دارند خودرو آن‌ها دارا باشد و این آپشن پرطرفدار و کاربردی در اکثر خودروهای وارداتی موجود است. اما برای خودروهایی که این آپشن را ندارند هم می‌توان جک برقی را نصب کرد. این آپشن را روی خودروهای چانگان هم می‌توان نصب کرد. بعد از نصب جک صندوق برقی چانگان روی خودرو، این امکان برای شما وجود دارد که بتوانید از سه روش درب صندوق عقب خودرو را باز کرده و یا ببندید.

روش اول با استفاده از کمک ریموت فابریک خودرو است که می‌توانید با آن از راه دور درب صندوق عقب خودرو را باز و بسته کنید. دومین راه کمک گرفتن از دکمه‌ای است که در کنار پای راننده قرار می‌گیرد و آخرین راه هم دکمه قرار گرفته روی صندوق عقب خودرو است.

آپشن جک صندوق برقی از جمله آپشن‌های پرطرفداری است که برای بهره بردن از  آن تنها نیاز دارید از یک مرکز معتبر اقدام به خرید جک صندوق برقی کرده و آن را روی خودرو خود نصب کنید. برای آن که در خرید جک صندوق عقب چانگان خیال‌تان از بابت کیفیت محصول راحت باشد می‌توانید از فروشگاه آپشن کار که یک فروشگاه معتبر و باسابقه است اقدام به خرید داشته باشید. ما اقدام به فروش جک صندوق عقب چانگانکرده‌ایم که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و باعث اطمینان شما از عملکرد صحیح آن می‌شود.

برای خرید جک صندوق برقی خودرو چانگان با کارشناسان ما تماس برقرار کنید تا از مشاوره رایگان آن‌ها بهره برده و خریدی مطمئن انجام دهید. اگر تمایل به خرید جک صندوق برقی چانگان با یک تماس می‌توانید از کادر مجرب تیم آپشن کار استفاده کنید تا آن را برای شما انجام دهند. برای نصب جک صندوق برقی چانگان روی خودروی خود نگران ازبین رفتن گارانتی خودرو هم نباشید، چراکه نیازی به لخت کردن سیم‌های برقی خودرو نخواهد بود و این آپشن با سوکت‌های فابریک روی خودرو نصب می‌شود. فراموش نکنید که نصب این محصول اگر صحیح نباشد امکان دارد که به درستی عمل نکند.

EXAD
EX-CHANGAN CS75
هنگ کنگ
سوکت فابریکی
12V
چانگان CS75
دوعدد جک-دوعدد کلید کنترل داخلی-یک عدد کیت اصلی-یک عدد کابل نصب