• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

جک برقی صندوق عقب خودرو بی ام و X1

( )
Give a Name
  • فقط ارسال (خرید بالای250000 تومان برای تمامی استانها رایگان میباشد )

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

جک برقی EX-BMW X1 محصول شرکت اگزد مناسب برای خودروهای بی ام و مدل 2012 تا 2015 می باشد. این محصول کیفیت بالایی دارد و به مدت یکسال از سوی شرکت مجیر الکترونیک ضمانت شده است بنابراین شما با خیال راحت می توانید از این جک برقی استفاده کنید.

مهمترین نکته در مورد این دستگاه این است که هنگام نصب به صورت سوکت های فابریکی بر روی خودرو نصب می شود و برای نصب آن نیازی به دست بردن به سیم کشی خودرو و یا لخت کردن آن ندارید، بنابراین گارانتی خودروی شما همچنان پابرجا می ماند.

هنگام نصب EX-BMW X1 بر روی خودروی خود، می توانید درب صندوق عقب خودرویتان را به وسیله ریموت فابریکی آن باز و بسته کنید. همچنین می توانید با دوبار فشار دادن دکمه صندوق عقب خودرو، درب آن را به صورت برقی باز و بسته کنید. علاوه بر این دکمه ای در کنار پای راننده قرار می گیرد که با فشار دادن آن نیست درب صندوق عقب باز و بسته می شود.

یکی از امکانات ویژه این محصول این است که می توانید میزان باز و بسته شدن درب صندوق عقب خودرو را برای این دستگاه تعریف کنید و از این جهت این مسئله دارای اهمیت است که اگر در پارکینگ هایی که سقف کوتاهی دارد درب صندوق عقب تا انتها باز شود، خودرو آسیب خواهد دید. و با تنظیم میزان درست باز شدن درب می توانید از این مسئله جلوگیری کنید.

قابلیت کم و زیاد کردن سرعت جک ها نیز از دیگر امکانات این دستگاه است. علاوه بر این هنگام باز ماندن درب صندوق عقب این دستگاه به شما هشدار خواهد داد. اگر وسیله ای بر سر راه درب صندوق عقب وجود داشته باشد و شما به آن دستور بسته شدن بدهید، به دلیل وجود سنسور تشخیص مانع در این دستگاه، درب خودرو بسته نمی شود و به خودرو آسیبی وارد نخواهد شد.

هنگام خرید این محصول یک عدد کابل نصب، یک عدد کیت اصلی، دو عدد جک برقی و دو عدد کلید کنترل داخلی برای شما ارسال خواهد شد.


قابلیت ها
محاسن
معایباگزد
EX-BMW X1
هنگ کنگ
کاملا بصورت فابریکی و بدون تداخل در سیم کشی و گارانتی
12 ولت
قابلیت نصب برای مدل های 2012-2015
یک عدد کابل نصب–یک عدد کیت اصلی – دو عدد جک برقی – دو عدد کلید کنترل داخلی