• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

جک برقی صندوق عقب خودرو بنز C

( )
Give a Name
  • فقط ارسال (خرید بالای250000 تومان برای تمامی استانها رایگان میباشد )
  • نصب در فروشگاه (هزینه نصب 300000 تومان برای تمامی جک ها )

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

جک برقی صندوق عقب مدل EX-BENZ-C
یکی از نوآوری‌هایی که در خودرو استفاده زیادی از آن می‌شود، صندوق عقب برقی است. در این سیستم دیگر نیازی نیست که شما درب صندوق را با دست باز یا بسته کنید. تنها کافی است این کار را به کمک ریموت انجام دهید. در بسیاری از خودروهای امروزی دکمه در بخش داخلی درب صندوق عقب تعبیه شده که با زدن آن، درب صندوق به صورت برقی باز و بسته می‌شود. در این روش دیگر نیازی به دستگیره و فشار برروی درب صندوق نیست.


شرکت اگزد (EXAD) در این خصوص محصولات جدیدی داشته است. در میان محصولات اگزد، ساخت کشور هنگ‌کنگ، جک برقی برای صندوق عقب تمامی خودروها دارای قابلیت باز و بسته شدن درب صندوق توسط ریموت‌های فابریک خودرو و همچنین کلیدهای جانبی تعبیه شده در خودرو را دارد.
البته نکته‌ای که در جک‌های برقی وجود دارد، این است که این جک‌ها مخصوص خودروهای خاص طراحی شده است. برای مثال، مدل EX-BENZ-C تنها مخصوص خودرو بنز است.

از جمله ویژگی‌های جک برقی صندوق عقب مدل EX-BENZ-C قابلیت باز کردن و بستن برقی و اتوماتیک صندوق، قابلیت کنترل از طریق ریموت فابریک، تنظیم میزان باز شدن درب و کلید داخلی و کلید صندوق است. همچنین این مدل قابلیت نصب برای مدل 2015 – 2016 را دارد. از سوی دیگر، این سیستم به گونه‌ای طراحی شده که هنگام باز ماندن درب، به راننده هشدار داده می‌شود درب صندوق عقب باز است. همچنین یکی از امکانات مدل EX-BENZ-C جک برقی صندوق عقب خودرو اگزد، سنسور تشخیص مانع است؛ به طوری که در صورتی که مانعی برای بسته شدن درب وجود داشته باشد، سنسورها به صورت هوشمند فعال می‌شوند. نصب این جک بسیار آسان و بدون دخالت در سیم‌کشی است.


اقلام همراه در جعبه این مدل، یک عدد کابل نصب، یک عدد کیت اصلی، دو عدد جک برقی و دو عدد کلید کنترل داخلی است. این سیستم از گارانتی یک‌ساله شرکت مجیرالکترونیک نیز برخوردار است.


قابلیت ها
محاسن
معایباگزد
EX-BENZ-C
هنگ کنگ
کاملا بصورت فابریکی و بدون تداخل در سیم کشی و گارانتی
12 ولت
قابلیت نصب برای مدل های 2015-2016
یک عدد کابل نصب – یک عدد کیت اصلی – دو عدد جک برقی – دو عدد کلید کنترل داخلی