• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

جک برقی صندوق عقب خودرو بنز E

( )
Give a Name
  • فقط ارسال (خرید بالای250000 تومان برای تمامی استانها رایگان میباشد )
  • نصب در فروشگاه (هزینه نصب 300000 تومان برای تمامی جک ها )

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

جک برقی صندوق عقب EX-BENZ-E
بارها شده که برای باز کردن درب صندوق عقب خودرویتان به خاطر همراه داشتن بار زیاد به مشکل خورده‌اید. مجبورید وسایل همراهتان را برروی زمین بگذارید و در صندوق بار را باز کنید. حالا برخی از شرکت‌های خودروسازی با نوآوری جدید خود در این زمینه این مشکل را برطرف کرده‌اند.


استفاده از جک برقی صندوق عقب در خودروهای امروزی یک نوآوری جدید محسوب می‌شود. در این نوآوری که به نوعی جزوی از آپشن‌های خودرو به حساب می‌آید، شما بدون استفاده از دست می‌توانید صندوق عقب خودرویتان را باز و بسته کنید.
نحوه عملکرد این سیستم به این صورت است که باید ریموت خودرو در جیب راننده باشد. وی با نزدیک شدن به صندوق عقب در فاصله چند سانتی‌متری آن قرار می‌گیرد و سپس با فشار دادن دکمه ریموت، صندوق عقب در این لحظه به صورت برقی باز می‌شود و شما می‌توانید وسایل خود را درون صندوق قرار دهید. همچنین برای بسته شدن درب صندوق تنها کافی است مجددا دکمه ریموت را فشار دهید. البته وجود سیستم صندوق عقب برقی یک فاکتور مهم است.


شرکت اگزد (EXAD) در حال حاضر این نیاز دارندگان خودرو را برطرف کرده است. نکته‌ای که در جک‌های برقی وجود دارد، این است که این جک‌ها مخصوص خودروهای خاص طراحی شده است. برای مثال، مدل EX-BENZ-E تنها مخصوص خودرو بنز است. جک برقی صندوق عقب اگزد، ساخت کشور هنگ‌کنگ است و قابلیت‌های ویژه‌ای دارد.
جک برقی مدل EX-BENZ-E کاملا به صورت فابریکی و بدون تداخل در سیم‌کشی و گارانتی نصب می‌شود و برای خودروهای مدل 2012 – 2014 قابلیت نصب دارد.

از جمله ویژگی‌های جک برقی صندوق عقب مدل EX-BENZ-E قابلیت کم و زیاد کردن سرعت جک‌ها و تنظیم میزان باز و بسته شدن درب صندوق است. همچنین امکان باز و بسته شدن درب صندوق با ریموت فابریکی و نیز باز و بسته شدن با کلیدهای داخلی خودرو را دارد.
همچنین این سیستم به گونه‌ای طراحی شده که هنگام باز ماندن درب، به راننده هشدار داده می‌شود درب صندوق عقب باز است. یکی دیگراز امکانات مدل EX-BENZ-E جک برقی صندوق عقب خودرو اگزد، سنسور تشخیص مانع است؛ به طوری که در صورتی که مانعی برای بسته شدن درب وجود داشته باشد، سنسورها به صورت هوشمند فعال می‌شوند. نصب این جک بسیار آسان و بدون دخالت در سیم‌کشی است.
اقلام همراه در جعبه این مدل، یک عدد کابل نصب، یک عدد کیت اصلی، دو عدد جک برقی و دو عدد کلید کنترل داخلی است. این سیستم از گارانتی یک‌ساله شرکت مجیرالکترونیک نیز برخوردار است.

اگزد
EX-BENZ-E
هنگ کنگ
کاملا بصورت فابریکی و بدون تداخل در سیم کشی و گارانتی
12 ولت
قابلیت نصب برای مدل های 2014-2012
یک عدد کابل نصب – یک عدد کیت اصلی – دو عدد جک برقی – دو عدد کلید کنترل داخلی