• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

جک برقی صندوق عقب خودرو کیا اسپرتیج

( )
Give a Name
  • فقط ارسال (خرید بالای250000 تومان برای تمامی استانها رایگان میباشد )
  • نصب در محل (فقط برای استان تهران، هزینه 350000 تومان)

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

جک برقی صندوق عقب خودرو کیا اسپرتیج

خودرو اسپورتیج یکی از محصولات کیا است وهرچند شاسی بلند محصوب نمی‌شود اما ظاهر شاسی بلند را دارد.

وجود یک جک برقی در خودرو اسپورتیج نه تنها امکانات این خودرو را بالا می برد به راننده کمک می کند بر این خودرو مدیریت بیشتری داشته باشد.

ارتفاع بلندتر این خودرو نسبت به سواری ها باز و بسته کردن درب صندوق عقب را برای راننده با مشکل مواجه می کند. جک برقی EX-SPORTAGE محصول شرکت اگزد به دارندگان این خودرو کمک می کند که از طریق ریموت فابریکی خودرو به صورت برقی درب صندوق عقب را باز و بسته کنند. همچنین از طریق دکمه ای که در کنار پای خودروی راننده است نیست می توانید به صورت اتوماتیک درب صندوق عقب را ببندید و یا باز کنید. البته دکمه ای روی خود صندوق عقب قرار داده می شود که به کمک آن نیز این کار امکان پذیر است.

دارندگان این خودرو معمولا خانواده های پر جمعیتی هستند که درب صندوق عقب می تواند برای فرزندان خانواده خطراتی ایجاد کند. بنابراین جک برقی EX-SPORTAGE نه تنها باز وبسته شدن درب صندوق عقب را برای شما آسان می کند بلکه باعث ایمنی نسبت به باز شدن ناگهانی این درب نیز می شود.

نگران نباشید، در گارانتی خودروی شما بعد از نصب این محصول هیچ اختلالی ایجاد نمی شود زیرا که این جک برقی به کمک سوکت فابریکی بر روی خودرو نصب می شود و نیازی به تغییر در سیم کشی خودرو یا لخت کردن سیم آن نمی باشد.

شما می توانید نسبت به کیفیت بالای این محصول اطمینان خاطر داشته باشید، زیرا که این جک برقی به مدت یکسال از سوی شرکت مجیر الکترونیک ضمانت شده است.

جک برقی EX-SPORTAGE مناسب برای خودروهای اسپورتیج 2016 و 2017 می باشد.

یکی از امکانات این جک برقی این است که سنسور تشخیص مانع دارد و اگر هنگام بسته شدن وسیله ای بر سر راهش باشد، تشخیص می دهد و قبل از اینکه دستگاه یا خودرو آسیبی ببیند به طور هوشمندانه بسته نمی شود.

همچنین هنگام باز ماندن درب صندوق عقب خودرو این دستگاه به شما هشدار می دهد.

مهم ترین مزیت این جک برقی این است که میزان باز شدن آن قابل تنظیم شدن است و اگر در پارکینگی که سقف کوتاهی دارد، قصد پارک کردن دارید نگران میزان باز شدن درب صندوق عقب خودرو به کمک این محصول نباشید.

علاوه بر این سرعت باز و بسته شدن درب صندوق عقب خودرو به کمک این محصول قابل تنظیم شدن است.


قابلیت ها
محاسن
معایباگزد
EX-SPORTAGE
هنگ کنگ
کاملا بصورت فابریکی و بدون تداخل در سیم کشی و گارانتی
12 ولت
قابلیت نصب برای مدل های 2016new
یک عدد کابل نصب – یک عدد کیت اصلی – دو عدد جک برقی – دو عدد کلید کنترل داخلی