• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

دزدگیر خودرو تصویری اگزد مدل EX-222

( )

دزدگیر EX-222 محصول شرکت هنگ کنک گزینه مناسبی برای مشتریانی است که به دنبال دزگیر تصویری ارزان قیمت می گردند.

Give a Name
  • فقط ارسال (خرید بالای250000 تومان برای تمامی استانها رایگان میباشد )
  • نصب در محل (فقط برای استان تهران، هزینه 40.000 تومان)

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

دزدگیر EX-222 محصول شرکت اگزد ساخت کشور هنگ کنگ است و دارای یکسال گارانتی شرکت مجیر الکترونیک می باشد. ضدسرقت بودن و هشدار دادن این دزدگیر هنگام نادرست بسته شدن درب های خودرو باعث شده تا این محصول مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار بگیرد.

علت اصلی خرید دزدگیر برای هر مشتری این است که خودرویش از دست دزدان در امان بماند. دزدگیر EX-222 این امکان را برای شما فراهم می کند که هنگام قفل شدن خودرویتان به هیچ وجه امکان استارت زدن خودرو را نداشته باشید. بنابراین هیچ کس نمی تواند خودروی شما را به سرقت ببرد. 

یکی دیگر از مزایای EX-222 این است که این دزدگیر دارای دو عدد ریموت تصویری همراه با منوی فارسی می باشد. که این ریموت ها نیازی به باتری ندارند و به راحتی توسط کابل اندروید شارژ می شوند. شما میتوانید با کمک این دزدگیر صندوق عقب خودروی خود را از فاصله دور باز کنید. سنسور ضربه دو مرحله ای یکی دیگر از امکانات موجود در این محصول شرکت اگزد است.

همچنین باید گفت که این دزدگیر دارای دو قابلیت بیصدا و باصدا است و شما به وسیله آن می توانید قفل مرکزی خودرو را باز و بسته کنید. هنگام خرید این محصول وسایل جانبی مانند کیت اصلی دستگاه، سیم کشی و سوکتها بصورت کامل، آژیر و شوک سنسور برای شما ارسال خواهد شد.

اگزد
EX-222
هنگ کنگ
12 ولت
مثبت و منفی
500 متر
دو عدد ریموت تصویری
433.92MHz+- 20KHz
قابل نصب بر روی همه خودروها می باشد.