• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

دزدگیر خودرو تصویری اگزد مدل EX-322

( )

دزدگیر EX-322 محصول شرکت هنگ کنک گزینه مناسبی برای مشتریانی است که به دنبال دزگیر تصویری ارزان قیمت می گردند.

Give a Name
  • فقط ارسال (خرید بالای250000 تومان برای تمامی استانها رایگان میباشد )
  • نصب در محل (فقط برای استان تهران، هزینه 40.000 تومان)

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

دزدگیر تصویری اگزد

دزدگیر EX-322 محصول شرکت اگزد ساخت کشور هنگ کنگ است که تمام امکانات مربوط به یک دزدگیر را در اختیار مشتریان قرار می دهد. این محصول دارای یکسال گارانتی شرکت مجیر الکترونیک می باشد. ضدسرقت بودن و هشدار دادن این دزدگیر هنگام نادرست بسته شدن درب های خودرو باعث شده تا این محصول مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار بگیرد.

علت اصلی خرید دزدگیر برای هر مشتری این است که خودرویش از دست دزدان در امان بماند. دزدگیر EX-322 این امکان را برای شما فراهم می کند که هنگام قفل شدن خودرویتان به هیچ وجه امکان استارت زدن خودرو را نداشته باشید

یکی دیگر از مزایای EX-322 این است که این دزدگیر دارای دو عدد ریموت تصویری همراه با منوی فارسی می باشد. که این ریموت ها نیازی به باتری ندارند و به راحتی توسط کابل اندروید شارژ می شوند. برد ریموت این دزدگیر در فضای باز 500 متر است و شما میتوانید با کمک این دزدگیر صندوق عقب خودروی خود را از فاصله دور باز کنید.

سنسور ضربه دو مرحله ای یکی دیگر از امکانات موجود در این محصول شرکت اگزد است. همچنین باید گفت که این دزدگیر دارای خروجی التراسونیک است و ریموت آن قابلیت کددهی دارد. شما به وسیله این دزدگیر می توانید قفل مرکزی خودرو را باز و بسته کنید.

هنگام خرید این محصول وسایل جانبی مانند کیت اصلی دستگاه، آژیر، کابل نصب و شوک سنسور برای شما ارسال خواهد شد.


قابلیت ها

محاسن
معایب
اگزد
EX-322
هنگ کنگ
12 ولت