• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

رادیوپخش پایونیر DEH-X4850FD

( DEH-X4850FD )

پخش خودروی «DEH-X4850FD» محصول شرکت پایونیر است که مجهز به پورت USB و پورت AUX می باشد. همچنین برای پخش فایل‌های قدیمی‌تر، در این مدل قابلیت خواندن CD طراحی شده است. ضبط خودروی «DEH-X4850FD» دارای قدرت و کیفیت صدای بالایی می باشد زیرا که از کیفیت صدای 24 بیتی برخوردار است و با بیشینه قدرت خروجی 400 واتی خود، شما را در سطوح بالای صدا ناامید نمی‌کند.

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

پخش کننده خودرو پایونیر DEH-X4850FD 

ضبط خودرو پایونیر «DEH-X4850FD» محصول شرکت پایونیر است که مجهز به یک صفحه نمایش با نور قرمز رنگ می باشد. در قسمت جلویی بدنه این محصول پایونیر، یک پورت USB طراحی شده که به وسیله آن می توانید از فایل‌های موجود در فلش مموری استفاده کنید یا موبایل خودتان را شارژ کنید. همچنین برای پخش فایل‌های قدیمی‌تر، در این مدل قابلیت خواندن CD طراحی شده است. این محصول مجهز به پورت AUX نیز می باشد. قابلیت جدا شدن پنل این مدل این امکان را برای کاربر فراهم می‌کند که بتوانید در صورت ترک خودرو، آن را با خود حمل کنید.  شما به وسیله‎ی این محصول می‌توانید در داخل خودرو، به کانال رادیویی مورد نظر خود گوش کنید. ضبط خودروی «DEH-X4850FD» دارای قدرت و کیفیت صدای بالایی می باشد زیرا که از کیفیت صدای 24 بیتی برخوردار است و با بیشینه قدرت خروجی 400 واتی خود، شما را در سطوح بالای صدا ناامید نمی‌کند. فرمت‌های قابل پخش در این محصول MP3 - WMA – WAV می باشد. یکی از مزایای این ضبط خودروی پایونیر این است که مجهز به یک منوی چند زبانه می باشد و شما می‌توانید یکی از زبان‌های موجود را انتخاب کنید. هنگام خرید این محصول یک عدد ریموت کنترل نیز برای شما ارسال خواهد شد.

پایونیر
DEH-X4850FD
تایلند
1DIN
قرمز
LED
یک عدد
جلو
CD
اندرويد، iOS
MP3 - WMA - WAV از روی USB و CD
24 بیت
100 × 4 وات
ریموت کنترل
دارای قابلیت شارژ گوشی در هنگام اتصال از طریق USB - دارای منو چند زبانه - دارای تنظیمات روشنایی - دارای قابلیت RDS - دارای قابلیت اتصال iPod - - دارای اکولایزر 5 حالته