• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

رادیوپخش پایونیر DEH-X8750BT

( DEH-X8750BT )

ضبط خودروی «DEH-X8750BT» محصول شرکت پایونیر است. که مجهز به پورت USB و AUX می‌باشد. در این محصول قابلیت خواندن CD نیز طراحی شده است. کیفیت صدای این مدل باید گفت که این محصول از کیفیت صدای 24 بیتی برخوردار بوده و با بیشینه قدرت خروجی 200 واتی خود، شما را در سطوح بالای صدا ناامید نمی‌کند. این ضبط خودرو دارای رنگ نور پس زمینه‌ی قابل انتخاب است. 

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

پخش خودرو پایونیر DEH-X8750BT

ضبط خودروی «DEH-X8750BT» محصول شرکت پایونیر است. که جزو دسته‌ی پخش‌کننده‌های 1 دین محسوب می‌شود. این محصول پایونیر مجهز به یک پورت USB است و شما به وسیله آن می‌توانید از فایل‌های موجود در فلش مموری استفاده کنید. گفتنی است که این پورت USB در پشت دستگاه طراحی شده  تا این ورودی از آسیب‌های احتمالی در امان باشد. «DEH-X8750BT» دارای پورت AUX نیز می‌باشد. این ضبط خودروی پایونیر مجهز به تکنولوژی بلوتوث است تا شما بتوانید فایل‌ها را از طریق بی‌سیم به اشتراک بگذارید. برای پخش فایل‌های قدیمی‌تر، در این محصول قابلیت خواندن CD طراحی شده است. همچنین، به وسیله‎ی این محصول شما می‌توانید در داخل خودرو، به کانال رادیویی مورد نظر خود گوش کنید. برای توضیح در باره‌ی قدرت و کیفیت صدای این مدل باید گفت که این محصول از کیفیت صدای 24 بیتی برخوردار بوده و با بیشینه قدرت خروجی 200 واتی خود، شما را در سطوح بالای صدا ناامید نمی‌کند. گفتنی است که ضبط خودروی «DEH-X8750BT» فرمت‌های MP3 - WMA – AAC را پشتیبانی می‌کند. همچنین قابلیت جدا شدن پنل در این مدل ضبط خودرو باعث می‌شود که در صورت ترک خودرو، آن را با خود حمل کنید. این ضبط پایونیر دارای رنگ نور پس زمینه‌ی قابل انتخاب است.

پایونیر
DEH-X8750BT
تایلند
3 جفت درگاه RCA
1DIN
قابل انتخاب
یک عدد
پشت
CD
اندرويد، iOS
MP3 - AAC - WMA
24 بیت
50x4 وات
ریموت کنترل - میکروفون
دارای قابلیت مکالمه از طریق بلوتوث - دارای قابلیت پخش موسیقی از طریق بلوتوث - دارای قابلیت Mixtrax - دارای قابلیت Siri Eyes