• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

رادیوپخش پایونیر DEH-X1850UB

( DEH-X1850UB )

ضبط خودروی «DEH-X1850UB» محصول شرکت پایونیر دارای امکاناتی چون پورت USB، پورت AUX و ورودی مستقیم ساب‌ووفر است. این محصول از کیفیت صدای بسیار بالایی برخوردار است زیرا که بیشینه‌ توان خروجی این دستگاه 200 وات بوده و کیفیت آن 24 بیتی است.

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

رادیو پخش ماشین پایونیر DEH-X1850UB

پخش خودرو «DEH-X1850UB» محصول شرکت پایونیر یک عدد پورت USB دارد و شما به وسیله آن می‌توانید از فایل‌های دلخواهتان در داخل فلش مموری استفاده کنید. همچنین اگر می‌خواهید از فایل‌های موجود در MP3 Player یا موبایل‌تان استفاده کنید یا موسیقی مورد علاقه‌تان را در داخل خودرو گوش بدهید، پورت AUX طراحی شده در این دستگاه این امکان را برای شما فراهم می‌کند. این ضبط خودروی پایونیر دارای طراحی ضد گرد و غبار است که توجه مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است. این محصول از کیفیت صدای بسیار بالایی برخوردار می‌باشد زیرا که بیشینه‌ توان خروجی این دستگاه 200 وات بوده و کیفیت آن 24 بیتی است. همچنین در این مدل ضبط خودروی پایونیر، فرمت‌های صوتی WMA - WAV - MP3 پشتیبانی می‌شود. نکته مهم دیگر اینکه شما می‌توانید این ضبط خودرو را مستقیما به ساب‌ووفر متصل کرده و صدای آن را تقویت کنید. گفتنی است درایو نوری این مدل، دیسک‌های CD را پخش می‌کند. قابلیت MIXTRAX EZ نیز از دیگر امکانات مورد توجه در ضبط خودروی «DEH-X1850UB» می‌باشد. هنگام خرید این محصول ریموت کنترل برای شما ارسال می‌شود.

پایونیر
DEH-X1850UB
یک جفت خروجی RCA
1DIN
قرمز
یک عدد
جلو
CD
اندرويد
WMA - WAV - MP3
24 بیت
4 × 50 وات
ریموت کنترل
دارای کنترل ساب‌‌ووفر - دارای آمپلی‌فایر داخلی - دارای اکولایزر 5 باندی - دارای قابلیت پخش 4 موج رادیویی - FM - AM - SW1 - SW2 - دارای قابلیت RDS - دارای قابلیت Mixtrax EZ - دارای طراحی ضد گرد و غبار