• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

رادیوپخش پایونیر DEH-6850BT

( DEH-6850BT )

ضبط ماشین «DEH-6850BT» محصول شرکت پایونیر است. که به یک عدد پورت USB و پورت AUX مجهز می‌باشد. شما می‌توانید این پخش‌کننده را مستقیما به ساب‌ووفر متصل کرده و صدای آن را تقویت کنید. در این محصول قابلیت استفاده از بلوتوث طراحی شده است. همچنین نور پس زمینه این محصول قابل انتخاب در 210 هزار رنگ مختلف است.

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

پخش ماشین DEH-6850BT

ضبط خودرو «DEH-6850BT» محصول شرکت پایونیر است. که به یک عدد پورت USB مجهز می‌باشد و شما می‌توانید از طریق آن، از فایل‌های داخل فلش‌مموری خود استفاده کنید. برای راحتی کاربران، این پورت در قسمت جلویی بدنه‌ طراحی شده است. این محصول مجهز به بلوتوث می‌باشد. همچنین در صورتی که مایل باشید موسیقی موجود در MP3 Player یا موبایل خود را از ضبط خودرو بشنوید، می‌توانید با استفاده از پورت AUX این مدل، پخش‌کننده‌ی موسیقی‌تان را به آن متصل کنید. شما می‌توانید این پخش‌کننده را مستقیما به ساب‌ووفر متصل کرده و صدای آن را تقویت کنید. نور پس زمینه این ضبط خودروی پایونیر قابل انتخاب در 210هزار رنگ مختلف می باشد. گفتنی است که سیستم‌عامل سازگار با این ضبط خودرو،  اندرويد و iOS است. در این محصول قابلیت خواندن CD طراحی شده است. همچنین به وسیله این محصول شما می‌توانید در داخل خودرو به کانال رادیویی مورد نظر خود گوش کنید. این دستگاه در عین حال که قیمت ارزان و مناسبی دارد، صدای پخش‌شده از آن دارای قدرت و کیفیت مناسبی می‌باشد. هنگام خرید این محصول یک عدد ریموت کنترل برای شما ارسال خواهد شد.

پایونیر
DEH-6850BT
1DIN
قابل انتخاب - 210000 رنگ
LED
یک عدد
جلو
CD
اندرويد، iOS
MP3 - WMA - WAV - AAC
24 بیت
4 × 50 وات
ریموت کنترل
دارای قابلیت MIXTRAX EZ - دارای منو چند زبانه - دارای تنظیمات روشنایی - دارای قابلیت RDS - دارای اکولایزر 5 حالته - دارای خروجی RCA - دارای قابلیت اتصال iPod/iPhone