• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

رادیوپخش پایونیر AVH-3850DVD

( )

ضبط خودروی تصویری «AVH-3850DVD» محصول شرکت پایونیر است که یک صفحه نمایش 7 اینچی برای نمایش فایل‌های در حال پخش دارد. این ضبط خودروی تصویری قابلیت پشتیبانی از دوبین خودرو را دارد و دارای یک عدد پورت USB است. این ضبط خودروی تصویری قابلیت پخش CD و DVD را نیز دارد. 

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

ضبط پخش پایونیر AVH-3850DVD

ضبط خودروی تصویری «AVH-3850DVD» محصول شرکت پایونیر است که یک صفحه نمایش 7 اینچی برای نمایش فایل‌های در حال پخش دارد. این صفحه نمایش علاوه بر نشان دادن فایل‌ها، امکان دیدن فیلم در داخل خودرو را فراهم می‌کند. نکته دیگر آن که LCD این ضبط پایونیر از نوع لمسی بوده و کار کردن با آن آسان تر شده است. درحالی که این ضبط خودرو صفحه نمایش بزرگی به اندازه 2دین دارد اما قابلیت جمع شوندگی دارد و درصورتی که نیازی به آن نباشد، می‌توانید آن را به داخل پنل برگردانید تا فضای کمتری را اشغال کند. این ضبط خودروی تصویری قابلیت پشتیبانی از دوبین خودرو را دارد و شما می‌تواند هنگام پارک کردن از آن کمک بگیرید. این محصول پایونیر، دارای یک عدد پورت USB است که به وسیله‎ی آن، می‌توان فایل‌های موجود در فلش مموری‌ها را در داخل خودرو استفاده کنید. ااین محصول با سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS سازگار است و در صورت اتصال تلفن همراه از طریق کابل USB می‌توانید فایل مورد نظرتان را در داخل خودرو پخش کنید. این ضبط خودروی تصویری AVH-3850DVD قابلیت پخش CD و DVD را نیز دارد. از طرفی کیفیت صدای این محصول بسیار بالاست زیرا که بیشینه‌ی صدای خروجی آن 200 وات است. علاوه بر آن، این محصول با پشتیبانی از فرمت‌های صوتی متنوع، امکان پخش همه‌ی فایل‌های موجود را فراهم می‌کند. یکی دیگر از ویژگی‌های جالبی که در اکثر مدل‌های پایونیر وجود دارد، قابلیت Mixtrax است که گوش دادن به موسیقی را بسیار لذت بخش می‌کند.

پایونیر
AVH-3850DVD
تایلند
800x480
3 جفت درگاه RCA
1DIN
WVGA
يک عدد
CD و DVD
اندرويد، iOS
MP3/WMA/iTunes AAC Playback - از روی DVD/CD/USB Divx - از روی DVD/CD MPEG-4 - از روی DVD/CD/USB
50 × 4 وات
ریموت کنترل
دارای قابلیت کنترل ساب‌ووفر - دارای محافظ ضد تابش - دارای قابلیت نمایش آخرین فایل اجرا شده - پشتیبانی از Dolby Digital Decoder - دارای خروجی کامپوزیت - دارای ورودی RGB - دارای اکولایزر 3 حالته