• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

رادیوپخش کنوود KDC-U259R

( )

رادیوپخش کنوود KDC-U259R همراه با پورت USB در جلو ،1 دین

Give a Name

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

پخش کننده خودرو کنوود KDC-U259R

زمانی که شما تصمیم به پخش موسیقی مورد علاقه خود در ماشین می گیرید بهتر است نگاهی به ضبط کنوود KDC-U259R  داشته باشید که با قیمت مناسب و گارانتی در فروشگاه دیجی نصب عرضه می شود.

از نظر طراحی با ویژگی هایی مدرن طراحی شده و دارای ابعاد 182mm (w) x 53 mm (h) x 159 mm و وزن 1.2 کیلوگرم می باشد.نصب آن آسان است و پنل جلویی آن قابل جدا شدن است .حداکثر توان آن 50 وات برای هر چهار کانال  است که باعث می شود عملکرد فوق العاده ای داشته باشد. 

خروجی باس دستگاه کاملا مطلوب است. این سیستم صوتی دارای 3 باند اکولایزر نیز می باشد.از  USB 2.0 پشتیبانی می کند.به راحتی اهنگ های MP3 را پخش می کند و فایلهای WMA را نیز اجرا می کند.

CD PLAYER آن پاسخ فرکانسی بین 20 تا 20 کیلو هرتز ارائه می دهد.نسبت سیگنال به نویز 105 دسی بل است و شما می توانید هردو فایل MP3 ,WMA را از طریق CD PLAYER پخش کنید. از رادیو FM آن با محدوده فرکانس بین 87.5 مگاهرتز و 108.0 لذت ببرید.این سیستم از AM MW، SW1 و  SW2 پشتیبانی می کند.

صفحه نمایش آن یک LCD جذاب با نور قرمز کلید می باشد .فونتهای آن بزرگ و به راحتی در این وضعیت مطلوب روشنایی قابل خواندن هستند.

1DIN
LED
1
جلو
CD
قابل اضافه شدن
iOS، بلک بري
MP3 - WAV - WMA
یک جفت خروجی RCA
ریموت کنترل
دارای 8 حالت پیش فرض اکو