• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

رادیوپخش کنوود KDC-X400

( )

دستگاه پخش اتومبیل  «کنوود» (Kenwood) مدل KDX-X400، يک محصول کاملا پيشرفته میباشد که علاوه بر کیفیت ساخت رو به بالا از قیمت بسیار خوبی هم بهره مند میباشد.

Give a Name

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

رادیوپخش کنوود KDC-X400

شرکت کنوود در ایران نیز سابقه طولانی در وارد کردن رادیوپخشهای حرفه ای دارد، تجربه نا موفق 8016 و  8019  باعث شد، شرکت کنوود در وارد کردن رادیوپخشهای قیمت بالا دقت بیشتری انجام دهد، 8019 با داشتن نتورک فوق العاده ضعیف نسبت به 80PRS پایونیر توان رقابلت با رادیوپخشهای حرفه ای آلپاین و پایوینر را نداشت، همچنین تبلیغات فوق العاده ضعیف کنوود باعث شد علی رغم ویژگی های بالای 8016 و 8019، این دو رادیوپخش در مقابل 9450 پایونیر بصورت کامل شکست را بپذیرند.  با ورود 7056 کنوود با قیمت فوق العاده مناسب و همچنین 7016 کنوود به بازار (همراه تبلیغات مناسب)، کنوود اولین  تجربه های موفق خود در ایران در زمینه رادیوپخشهای حرفه ای را پشت سر گذاشت، شفافیت صدای بالا، وجود USB از جلو، عدم نفوذ گرد و غبار و خاک و وجود دریچه سی دی، وهمچین صدای باز سری X کنوود همگی باعث شد تا کنوود بتواند رادیوپخشهای حرفه ای خود را در ایران جا بیندازد.

دستگاه پخش اتومبیل  کنوود  Kenwood مدل KDX-X400 ، يک محصول کاملا پيشرفته میباشد که علاوه بر کیفیت ساخت رو به بالا از قیمت بسیار خوبی هم بهره مند میباشد. اين پخش‌کننده‌ي خودرو که از يک پانل جدا‌شونده بهره مي‌برد؛ براي مصارف حرفه‌اي و پيشرفته توليدشده است و برای آسانتر شدن کار با دستگاه پنل LED در آن تعبیه شده است و نیز با سيستم‌عامل iOS هم سازگاري دارد. از ديگر مشخصات کلي اين مدل مي‌توان به پورت USB، خروجي صداي AUX، - پشتيباني از USB تنها با فرمت FAT و قابليت پخش CD اشاره کرد. همراه اين محصول، يک عدد ريموت کنترل هم به کاربر ارايه مي‌شود.

قابلیت پروتکت: اگر ماشین شما در سیم کشی دچار مشکل باشد، و یا در اتصال سیمها به رادیوپخش دچار اشتباه شوید، رادیوپخش پیغام  "Protect" بمعنای "قفل"را برای مدت کوتاهی نمایش می دهد و برخلاف رادیوپخشهای پایونیر به آمپلی فایر داخل رادیوپخش صدمه وارد نمی شود.

1DIN
LED
2
پشت و جلو
CD
ios
MP3 WMA
50W x 4
ریموت کنترل, Hardcase
- دارای رادیو FM و AM , - پشتیبانی از USB تنها با فرمت FAT