• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

ردیاب سیم کارت خور ماهواره‌ای اگزد مدل EX-G3

( )
Give a Name
  • فقط ارسال (خرید بالای250000 تومان برای تمامی استانها رایگان میباشد )
  • نصب در محل (فقط برای استان تهران، هزینه 50.000 تومان)

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

ردیاب خودرو سیم‌کارت‌خور ماهواره‌ای اگزد


از این پس می‌توانید خودروهای خود را لحظه‌لحظه کنترل کنید. کافی است سیستم ردیابی خودرو اگزد را روی خودرو خود نصب کنید. ردیاب سیم‌کارت خور ماهواره‌ای اگزد، یک وسیله کوچک در اندازه یک گوشی موبایل است که سیم‌کارت روی آن خورده و بر روی ماشین (داخل درب ماشین یا داخل سقف و یا داخل داشبورد ماشین) جاسازی و نصب می‌شود. این سیستم سیم‌کشی بسیار آسانی دارد.


مکان یاب سیم‌کارت‌خور ماهواره‌ای اگزد پس از نصب روی خودرو، در هر لحظه و موقعیت جغرافیایی که همان طول و عرض جغرافیایی است را از ماهواره‌های جی‌پی‌اس دریافت کرده و از طریق ارسال اس‌ام‌اس به صاحب خودرو ارسال می‌کند و از طریق اینترنت سیم‌کارت، همین موقعیت را بر روی یک سایت ردیابی مخابره می‌کند. به این ترتیب، در هر لحظه صاحب خودرو می‌تواند در هرکجای دنیا و بدون محدودیت فاصله، خودرو خود را به صورت کاملا آنلاین بر روی سایت ردیابی مشاهده کند.

همچنین ردیاب خودرو می‌تواند کار یک دزدگیر خودرو را هم انجام دهد، چون هم به آژیر متصل می شود و هم به سنسور ضربه و از طریق ریموت کنترل و ارسال اس‌ام‌اس می تواند درب‌های ماشین را از هرنقطه ای از دنیا باز و بسته کند و در صورت به سرقت رفتن خودرو صاحب خودرو می‌تواند با ارسال یک اس‌ام‌اس ماشین خود را خاموش کرده که به هیچ وجه قابلیت روشن شدن مجدد خودرو وجود ندارد؛ مگر اینکه صاحب خودرو اجازه روشن شدن مجدد خودرو را با ارسال یک اس‌ام‌اس به ردیاب داخل ماشین صادر کند.
به این ترتیب، ردیاب خودرو مدل EX-G3 اگزد از چنین قابلیت‌هایی برخوردار است. این محصول دارای گارانتی یک‌ساله شرکت مجیرالکترونیک و ساخت کشور هنگ‌کنگ است. نوع ارتباط در این سیستم به صورت GPS، GSM و GPRS است و از آنتنی قدرتمند برخوردار است.


ابعاد ردیاب خودرو مدل EX-G3 اگزد 106 * 54 * 16 است و باطری آن، 48 ساعت ذخیره دارد. مدت زمان گزارش‌گیری مسیرهای طی شده نیز 3 ماه است.
امکانات این سیستم، قابلیت شنود داخل اتاق، خاموش کردن خودرو، اعلام شرایط اضطراری به مخاطبان خاص، هشدار سرعت، هشدار وضعیت باطری، تغیین محدودیت عبور و مرور برای خودرو، سنسور لرزش، گزارش‌گیری از طریق پیامک، گزارش‌گیری از طریق سایت، گزارش‌گیری از طریق نرم‌افزار اندروید و ios است.
اقلام همراه در کارتن این سیستم، یک عدد کابل نصب ثابت، یک عدد دکمه شرایط اضطراری، یک عدد رله قطع‌کن و یک عدد میکروفن است.