• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

سنسور پارک خودرو مدل EXAD EX-P9

( )
Give a Name

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

سنسور پارک خودرو  EXAD EX-P9 

سنسور پارک خودرو یکی از لوازم جانبی خودرو که در قسمت جلو و عقب ماشین نصب می شود. و هنگام پارک کردن خودرو اطلاعات بسیار دقیقی از میزان فاصله و موانع به شما نمایش می دهد. این ابزار به سرعت پارک کردن شما کمک بسیاری می کند. و راهنمای شما در هنگام پارک ماشین هست. توصیه می شود که حتی اگر راننده حرفه ای هستید. بخاطر سرعت پارک و سهولت پارک کردن ماشین از آن بر روی خودرو استفاده کنید.
این آپشن در بازار ایران به راحتی روی هر خودرویی قابل نصب است. سنسور عقب در بیشتر خودروها روی سپر عقب و سنسور جلو روی سپر جلو خودرو نصب می‌شود. در میان سنسورهای پارک خودرو، در محصولات اگزد، مدل EX-P9 از چنین قابلیتی برخوردار است.


سنسورهای پارک خودرو مدل EX-P9 در 4 رنگ مشکی، سفید، نقره‌ای و نوک‌مدادی در بازار وجود دارد و با توجه به رنگ خودرو می‌توان یکی از آنها را انتخاب کرد. این محصول ساخت کشور هنگ‌کنگ و دارای گارانتی یک‌ساله شرکت مجیر الکترونیک است. از جمله امکانات سنسور پارک خودرو مدل EX-P9، پاسخ دادن به مانع تا متراژ 2 میلی‌متر است. قطر سنسورها نیز 18.5 میلی‌متر مربع و دارای بهترین کیفیت تصویر است. حجم صدای آلارم آن نیز 65 دسیبل است. این دوربین از نوع ضدآب است و علاوه بر این، از توانایی کارکرد در محیط‌های با نور پایین برخوردار است.


قیمت مناسب و پایین را می‌توان از جمله محاسن این دوربین دانست. اقلام همراه در جعبه دوربین و سنسور پارک خودرو مدل EX-P9، یک عدد کیت، یک عدد مته گردبر، 4 عدد سنسور و یک عدد نمایشگر LED است.


قابلیت ها

محاسنقیمت مناسب تر و پایین تر
معایبپین پلاستیکی و نداشتن سوکت دوتایی
اگزد
EX-P9
هنگ کنگ
تک حالته : داخل سپر
12 ولت
0m – 2m
18.5mm
65dB
یک عدد کیت – یک عدد مته گردبر – 4 عدد سنسور – یک عدد نمایشگر LED