• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

سنسور پارک خودرو مدل EXAD EX-P10

( )
Give a Name

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

سنسور پارک خودرو EXAD EX-P10

موارد بی‌شماری را حتما مشاهده کرده‌اید که هنگام پارک خودرو، اجسامی پشت خودرو قرار گرفته است که در میدان دید راننده قرار ندارد و شما قادر نیستید آن را در آینه یا شیشه عقب مشاهده کنید. در این‌جا سنسورها و دوربین‌های پارک خودرو، می‌تواند به راننده کمک کند.


سنسور پارک خودرو، یکی از لوازم جانبی خودرو است که در قسمت جلو و عقب ماشین نصب می‌شود و هنگام پارک کردن خودرو، اطلاعات بسیار دقیقی از میزان فاصله و موانع به شما نمایش می‌دهد. این ابزار به سرعت پارک کردن شما کمک بسیاری می‌کند و راهنمای شما در هنگام پارک ماشین هست.


یکی از مدل‌های سنسور پارک خودرو در محصولات اگزد، مدل EX-P10 است. این سنسور، قابلیت نصب برای جلو و عقب خودرو را دارد. سنسورهای پارک خودرو مدل EX-P10 در 4 رنگ مشکی، سفید، نقره‌ای و نوک‌مدادی در بازار وجود دارد و با توجه به رنگ خودرو می‌توان یکی از آنها را انتخاب کرد. این محصول ساخت کشور هنگ‌کنگ و دارای گارانتی یک‌ساله شرکت مجیر الکترونیک است.


از جمله امکانات سنسور پارک خودرو مدل EX-P10 پاسخ دادن به مانع تا متراژ 2 میلی‌متر است. قطر سنسورها نیز 22 میلی‌متر مربع و دارای بهترین کیفیت تصویر است. حجم صدای آلارم آن نیز 65 دسیبل است. این دوربین از نوع ضدآب است و علاوه بر این، از توانایی کارکرد در محیط‌های با نور پایین برخوردار است. سنسور EX-P10 همچنین از پین فلزی برخوردار است.


قیمت مناسب و پایین را می‌توان از جمله محاسن این سنسور دانست. اقلام همراه در جعبه سنسور پارک خودرو مدل EX-P10، یک عدد کیت، یک عدد مته گردبر، 4 عدد سنسور و یک عدد نمایشگر LED است.


قابلیت ها

محاسنقیمت مناسب تر و پایین تر
معایبنداشتن سوکت دوتایی
اگزد
EX-P10
هنگ کنگ
تک حالته : داخل سپر
12 ولت
0m – 2m
22mm
65dB
یک عدد کیت – یک عدد مته گردبر – 4 عدد سنسور – یک عدد نمایشگر LED