• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

سنسور پارک عقب خودرو مدل EXAD EX-P11

( )
Give a Name

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

سنسور پارک خودرو EXAD EX-P11

توصیه می‌شود که حتی اگر راننده حرفه‌ای هستید، بخاطر سرعت پارک و سهولت پارک کردن ماشین، سنسور پارک خودرو را بر روی خودرو استفاده کنید. سنسورهای پارک خودرو با استفاده از حسگرهای تشخیص فاصله که در سپرهای جلو یا عقب خودرو نصب می‌شوند، فاصله خودرو را با اجسام نزدیک به آن مشخص می‌کنند. این حسگرها فاصله زمانی بین سیگنال‌های ارسالی از خود را تا زمان بازگشت انعکاس آن اندازه گیری کرده و با توجه به سرعت خودرو و فاصله، راننده را از خطرات احتمالی آگاه می‌سازد. سنسورهای برند اگزد از این مزیت برخوردار هستند.


یکی از مدل‌های سنسور پارک خودرو در محصولات اگزد، مدل EX-P11 است. این سنسور، قابل نصب روی سپر جلو و عقب خودرو است. سنسورهای پارک خودرو مدل EX-P11 در 4 رنگ مشکی، سفید، نقره‌ای و نوک‌مدادی به بازار عرضه می‌شود و با توجه به رنگ خودرو می‌توان یکی از آنها را خریداری کرد. این محصول ساخت کشور هنگ‌کنگ و دارای گارانتی یک‌ساله شرکت مجیر الکترونیک است.


از جمله امکانات سنسور پارک خودرو مدل EX-P11، پاسخ دادن به مانع تا متراژ 2 میلی‌متر است. قطر سنسورها نیز 22 میلی‌متر مربع و دارای بهترین کیفیت تصویر است. حجم صدای آلارم آن نیز 65 دسیبل است. این دوربین از نوع ضدآب است و علاوه بر این، از توانایی کارکرد در محیط‌های با نور پایین برخوردار است. برخورداری از سوکت دو عددی و پین فلزی، از جمله محاسبن این سنسور است.


قیمت مناسب و پایین را می‌توان از جمله محاسن این سنسور دانست. اقلام همراه در جعبه سنسور پارک خودرو مدل EX-P11، یک عدد کیت، یک عدد مته گردبر، 4 عدد سنسور و یک عدد نمایشگر LED است.


قابلیت ها

محاسنپین فلزی – سوکت دوتایی
معایبقیمت بالاتر
اگزد
EX-P11
هنگ کنگ
تک حالته : داخل سپر
12 ولت
0m – 2m
22mm
65dB
یک عدد کیت – یک عدد مته گردبر – 4 عدد سنسور – یک عدد نمایشگر LED

    خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: