• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

مانیتور فابریکی خودرو توسان

( 10106 )

مانیتور فابریکی خودروی توسان محصول شرکت وینکا است که دارای نقشه راه کلیه شهرهای ایران می‌باشد. شما به وسیله این محصول می توانید از آخرین اطلاعات نقشه همراه با بروزرسانی مداوم استفاده کنید. این دستگاه قابلیت نصب تلویزیون دیجیتال دارد. صفحه نمایش این محصول لمسی است و مجهز به پورت USB، بلوتوث و پورت AUX می‌باشد.

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

پخش فابریک خودرو توسان

مانیتور فابریکی خودروی توسان محصول شرکت وینکا است که قابلیت نصب تلویزیون دیجیتال دارد. صفحه نمایش این محصول لمسی است. این مانیتور فابریکی در صورت اتصال تلفن همراه از طریق کابل USB می‌تواند شما را در مدیریت فایل‌های در حال پخش و انتخاب آن‌ها کمک کند. البته این محصول  دارای پورت AUX هم می‌باشد. و همچنین قابلیت پخش CD و DVD را نیز دارد.  این مانیتور فابریکی دارای پورت USB است که به وسیله آن، می‌توانید فایل‌های موجود در فلش مموری‌ها را در داخل خودرو استفاده کنید. همچنین تکنولوژی بلوتوث تعبیه شده در این محصول، امکان ارسال فایل‌ها را به صورت بی‌سیم فراهم می‌کند. کیفیت صدای این ضبط خودرو بالاست و باعث می شود که از شنیدن موسیقی لذت ببرید. این دستگاهدارای نقشه راه کلیه شهرهای ایران و شما به وسیله آن می‌توانید از آخرین اطلاعات نقشه همراه با بروزرسانی مداوم استفاده کنید. این قابلیت مانیتور فابریکی خودروی توسان توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرده است. علاوه بر آن، این مانیتور فابریکی با پشتیبانی از فرمت‌های صوتی MP3 - WMA - WAV-MPEG -MP4 - AV  امکان پخش اکثر فایل‌های مورد نیاز را فراهم می‌کند. این دستگاه که همه امکانات را برای مشتری فراهم کرده از نمایشگر Caller ID نیز پشتیبانی می‌کند و انتقال لیست مخاطبین و ضبط مکالمه نیز از دیگر امکانات آن است. هنگام خرید این محصول یک عدد ریموت کنترل و یک عدد دوربین عقب خودرو برای شما ارسال خواهد شد.

وینکا
توسان
4 خروجی RCA
2DIN
7 اینچ
480*800 full HD
DVD - CD
MP3 - WMA - WAV-MPEG -MP4 - AV
رادیو با حساسیت بالا،پشتیبانی از موج‌های FM و AM
ریموت کنترل
قابلیت اتصال مانیتورهای عقب (پشت سری) - انتقال لیست مخاطبین، ضبط مکالمه، تاریخچه تماس - سوکت فابریک بدون تداخل در سیم کشی فابریک خودرو - قابلیت نصب تلویزیون دیجیتال - پشتیبانی از نمایشگر Caller ID