• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

مانیتور پشت سری اگزد مدل 992 EXAD

( )

مانیتور پشت‌سری مدل 992 تفاوتی که با مدل‌های 7 اینچ‌ها دارد، در این است که در این مدل دیگر لازم نیست درب آن را برای گذاشتن CD باز کنید. CD را به صورت برقی می‌گیرد و درب آن به صورت برقی باز و بسته می‌شود؛ حالتی همچون ضبط خودرو دارد.

Give a Name

-

در انبار موجود نیست

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

مانیتور پشت سری اگزد مدل EXAD 992

مانیتورهای پشت‌سری برای سرگرمی سرنشینان صندلی‌های عقب خودرو طراحی شده است. این مانیتورها می‌توانند در کلان‌شهرها و به هنگام ترافیک و یا در طول سفر از طریق پخش فیلم، کارتون و موسیقی، به خوبی گذر زمان را برای سرنشینان خودرو سریع‌تر کنند و لحظات دل‌چسبی را برای آنان بیافرینند.
مانیتورهای پشت‌سری مدل 992 در حال حاضر قادر هستند ضمن انتقال تصویر به‌صورت مجزا، پشتیبانی لوح‌های فشرده، USB، SD RAM، CD  و DVD را انجام دهند. همچنین این مانیتورها فرستنده FM و IR را دارند و سرنشینان عقب بدون کوچک‌ترین مشکلی از لحظات خود لذت می‌برند.
مانیتورهای پشت‌سری Exad مدل 992 قابلیت نصب روی تمامی خودروها را دارا است، اما برای نصف روی خودروهای لوکس از جمله هیوندا، تویوتا، لکسوز، جک و ... پیشنهاد می‌شود. این مدل که کد اول آن با 9 شروع می‌شود، نماد 9 اینچ بودن آنها است.
مانیتور پشت سری مدل 992، 9 اینچ و LED است و از صفحه کلید لمسی برخوردار است. این دستگاه در 4 رنگ مشکی، کرم، طوسی و مالون است. این مدل همراه با بالشتک است. یعنی یک بالشتک طراحی شده که داخل آن مانیتور قرار دارد. رزولوشن صفحه نمایش این مانیتور 800 * 480 است. از سوی دیگر، تجهیز این دستگاه‌ها به قابلیت اجرای بازی‌ها و همچنین برخورداری از دسته‌های بدون سیم بازی، توانسته است ابزار بسیار مناسبی برای سرگرمی در طول سفر و یا ترافیک و رانندگی‌های درازمدت را فراهم کند.


یکی از ویژگی‌های این مدل، برخورداری از کاور چرمی است. به عبارتی، زمانی که کسی نخواهد از آن استفاده کند، کاور را روی مانیتور می‌کشد و شبیه به هدرست‌های عادی خودرو می‌شود. این قابلیت باعث می‌شود که مانیتورها بر اثر آفتاب آسیب نبینند و یا دزدیده نشوند. مانیتور پشت‌سری از خروجی هدفون بهره می‌برد. در این‌ دستگاه امکان اجرای MP3 , MP4 , MPG , MPG2 , MKV , VOB را دارد.
مانیتور پشت‌سری مدل 992 تفاوتی که با مدل‌های 7 اینچ‌ها دارد، در این است که در این مدل دیگر لازم نیست درب آن را برای گذاشتن CD باز کنید. CD را به صورت برقی می‌گیرد و درب آن به صورت برقی باز و بسته می‌شود؛ حالتی همچون ضبط خودرو دارد.
از جمله ویژگی‌های مانیتور پشت سری مدل 992، بالشتک‌دار بودن، قیمت مناسب و کیفیت بالای آن است.
البته یکی از ویژگی‌های مانیتورهای EXAD این است که تمامی آنها دارای کارت طلایی گارانتی و قرعه‌کشی و دفترچه راهنما هستند.


قابلیت هاپخش DVD , VCD , SD RAM , USB
پخش انواع فرمت های تصویری و صوتی MP3 , MP4 , MPG , MPG2 , MKV , VOB
ارسال صدا روی موج های رادیویی FM و IR
سی دی بازی مخصوص و دسته گیم بیسیم
تعویض قاب در 4 رنگ مشکی طوسی کرم مارون
صفحه کلید لمسی
ورودی و خروجی تصویر و صوت
9 اینچ

محاسنتعویض قاب – قیمت مناسب – کیفیت بالا
معایبصفحه HD نیست
اگزد
EX-992
ثابت و قابل حمل
12 ولت
800 * 480
SDRAM – USB – VCD - DVD
دو ورودی صدا و تصویر – یک خروجی صدا و تصویر
برای تمامی خودروهای سواری قابل نصب می باشد ولی برای خودروهای لوکس از جمله هیوندا تویوتا لکسوز جک و ... پیشنهاد می شود.
9 اینچ
LED
MPG2 – MP4 – MPG – VOB – MP3
یک عدد کابل نصب ثابت – یک عدد کنترل و دسته گیم – یک عدد هدفون باسیم – یک عدد کاور چرم – دو عدد پایه آهنی