• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

دوربین دنده عقب مدل EXAD EX-C15

( )
Give a Name

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

دوربین دنده عقب EXAD EX-C15

در حالی که در دنیا بر روی نصب دوربین‌های دنده عقب روی خودروها تاکید وجود دارد و این امکان، تقریبا یک واجب در خودروها است، اما در ایران تقریبا کمتر خودرویی پیدا می‌شود که از دوربین دنده عقب برخوردار باشد. این در حالی است که دوربین‌های دنده عقب توانایی نشان دادن تصویر نواحی پشت ماشین که ممکن است خیلی پایین باشند و با آینه قابل مشاهده نباشند را نیز مهیا می‌کنند. این مساله زمانی اهمیت پیدا می‌کند که بدانیم تعداد کودکان زیادی هستند که سالانه بر اثر بی‌احتیاطی رانندگان هنگام گرفتن دنده عقب کشته می‌شوند. این دوربین‌ها امنیت کلی را در حین رانندگی به ارمفان می‌آورند.


دوربین‌های دنده عقب با توجه به امکانات و قابلیت‌هایی که دارند، متفاوت هستند. در محصولات اگزد (EXAD)، دوربین‌های دنده عقب دو حالت برای نصب دارند. یک حالت روی پلاک نصب می‌شود. در این حالت، دوربین‌ها یک پایه دارد و بالای پلاک پیچ می‌شود. حالت دوم هم این است که داخل سپر را سوراخ می‌کنند و دوربین داخل سپر می‌رود.


برخلاف دوربین‌های C10، دوربین C15 تک‌حالته است. این دوربین معروف به دوربین‌های چکشی و خرچنگی است. این دوربین‌ها بالای پلاک نصب می‌شوند، اما حالت نصب شدنشان کمی متفاوت است. از ویژگی‌های این دوربین‌ها، ظاهری زیبا با ابعاد مناسب و سهولت در نصب است.
دارای بهترین کیفیت تصویر با زاویه‌های دید 135 و 170 درجه، از نوع ضد آب که قابلیت تطبیق با فرمت‌های تصویری NTSC، PAL را دارا است و علاوه بر این، از توانایی کارکرد در محیط‌های با نور پایین برخوردار است.


قابلیت ها

محاسنقیمت مناسب
معایبتک حالته بودن در نصب –دید درشب نداشتن
اگزد
EX-C15
هنگ کنگ
تک حالته : بالای پلاک
12 ولت
یک خروجی تصویر
170 درجه
(TV LINES) 420
برای تمامی خودروهای سواری قابل نصب می باشد.
یک عدد کابل نصب ثابت – یک عدد مته گردبر