• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

دوربین دنده عقب خودرو مدل EXAD EX-C10

( )
Give a Name
  • فقط ارسال (خرید بالای250000 تومان برای تمامی استانها رایگان میباشد )
  • نصب در محل (فقط برای استان تهران، هزینه 70000 تومان)

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

دوربین دنده عقب C10

امروزه در بازارهای اروپایی و آمریکایی و حتی بازارهای معتبر آسیایی کمتر خودرویی بدون دوربین عقب {و جلو } عرضه می شود. این در حالی است که در ایران تقریبا تمامی خودروهای تولید داخل فاقد این تکنولوژی هستند. جدا از دوربین های فابریک عرضه شده بر روی خودروها، در بازار آزاد مطمئناً دوربین {} هایی وجود دارند که با خرید آنها می توان کارایی خودرو را دو چندان کرد. دوربین عقب کمک می کند که نقطه های کور از بین بروند و از برخورد های احتمالی قسمت عقب خودرو در حین دنده عقب جلوگیری به عمل آید. دوربین‌های دنده عقب با توجه به امکانات و قابلیت‌هایی که دارند، متفاوت هستند. مدل اول و ساده‌ترین این دوربین‌ها در محصولات اگزد {EX-C10} است. دوربین دید عقب خودرو C10، دوربینی است که دو قاب دارد.


البته دوربین‌های دنده عقب دو حالت برای نصب دارند. یک حالت {بالای} پلاک نصب می‌شود. در این حالت، دوربین‌ها یک پایه دارد و بالای پلاک پیچ {یا فیکس }می‌شود؛ مثل دوربین‌هایی که به سقف مغازه‌ها نصب می‌شود. حالت دوم هم این است که داخل سپر را سوراخ می‌کنند و دوربین داخل سپر می‌رود. در واقع دوربین به جایی پیچ نمی‌شود و دقیقا دوربین داخل سپر می‌رود.


دوربین دنده عقب ماشین C10 این دو قابلیت را دارد. یعنی این دوربین هم داخل سپر نصب می‌شود و هم این‌که قابی دارد که روی آن قاب سوار می‌کند و بالای پلاک می‌بندند. دوربین‌های C10 همچنین این قابلیت را دارد که هم جلو بسته شوند و هم عقب. البته خودروهای مدل جدید این حالت را دارند که یک دوربین هم جلو دارند؛ به خصوص خودروهای شاسی‌بلند.
این دوربین دارای بهترین کیفیت تصویر با زاویه‌های دید 135 و 170 درجه، از نوع ضد آب است. علاوه بر این، از توانایی کارکرد در محیط‌های با نور پایین برخوردار است.


قابلیت ها

محاسنقیمت مناسب
معایبتک حالته بودن در نصب –دید درشب نداشتن
اگزد
EX-C10
هنگ کنگ
دو حالته : داخل سپر و بالای پلاک
12 ولت
یک خروجی تصویر
170 درجه
(TV LINES) 480
برای تمامی خودروهای سواری قابل نصب می باشد.
یک عدد کابل نصب ثابت – یک عدد تبدیل بالا پلاکی – یک عدد مته گردبر