• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

دوربین دنده عقب مدل EXAD EX-C20

( )

این دوربین دارای کیفیت تصویر بسیار خوب در روز و شب و کاملا ضدآب است و قابلیت نصب در تمامی خودروها در قسمت بالای پلاک خودرو و نیز داخل سپر را داراست.

Give a Name

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

دوربین دنده عقب EXAD EX-C20

موارد بی‌شماری را حتما مشاهده کرده‌اید که هنگام پارک خودرو اجسامی پشت خودرو قرار گرفته است که در میدان دید راننده قرار ندارد و شما قادر نیستید آن را در آینه یا شیشه عقب مشاهده کنید؛ مانند لبه جدول کنار خیابان، خودرو عقبی که در سطح پایینی قرار دارد مخصوصا زمانی که شما دارای خودرویی در کلاس شاسی‌بلند هستید و یا کودکی که ناخودآگاه در پشت خودروی شما قرار گرفته و عدم دید شما می‌تواند حوادث جبران‌ناپذیری را فراهم آورد.


امروزه با تولیدات و واردات خودروهای مختلف و افزایش روزافزون حجم ترافیک در شهرها و تردد در خیابان‌ها، پارک خودرو در فضاهای کم و شلوغ قدری دشوارتر از گذشته شده است؛ طوری که آپشن‌هایی مثل دوربین دنده عقب، از یک لوازم آپشن لوکس برای خودرو به یک ضرورت تبدیل شده است.


محصول پیش رو، مدل C20 اگزد مانند مدل مدل C10، دید خوبی برای راننده ایجاد می‌کند. این دوربین دارای کیفیت تصویر بسیار خوب در روز و شب و کاملا ضدآب است و قابلیت نصب در تمامی خودروها در قسمت بالای پلاک خودرو و نیز داخل سپر را داراست. اما تفاوتی که مدل C20 با مدل C10 دارد، در کیفیت تصویر است که مدل C20 کیفیت تصویر بهتری دارد.


دارای بهترین کیفیت تصویر با زاویه‌های دید 135 و 170 درجه، از نوع ضدآب که قابلیت تطبیق با فرمت‌های تصویری NTSC، PAL را دارا است و علاوه بر این، از توانایی کارکرد در محیط‌های با نور پایین برخوردار است.


قابلیت ها

محاسندوحالته بودن در نصب
معایبقیمت بالاتر – دید درشب نداشتن
اگزد
EX-C20
هنگ کنگ
دو حالته : داخل سپر و بالای پلاک
12 ولت
یک خروجی تصویر
170 درجه
(TV LINES) 480
برای تمامی خودروهای سواری قابل نصب می باشد.
یک عدد کابل نصب ثابت – یک عدد مته گردبر

    خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: