• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

دوربین دنده عقب مدل EXAD EX-C25

( )
Give a Name
  • فقط ارسال (خرید بالای250000 تومان برای تمامی استانها رایگان میباشد )
  • نصب در محل (فقط برای استان تهران، هزینه 70000 تومان)

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

دوربین دنده عقب اگزد EXAD EX-C25

حتما شما هم با این مشکل مواجه شده‌اید: در زمان پارک خودرو یک جسم پشت خودرو باشد که در میدان دید راننده نباشد و شما نتوانید آن جسم را در آینه یا شیشه عقب ببینید؛ مثل لبه جدول کنار خیابان، کودکی که در پشت خودرو قرار گرفته یا خودروی عقبی که در سطح پایینی قرار دارد. این مشکل به خصوص در خودروهای شاسی‌بلند بیشتر حس می‌شود.


امروز با توجه به تولید و واردات خودرو، مشکل پارک خودرو در محیط‌های شلوغ و محدود سخت‌تر از قبل شده است. این موضوع باعث شده که نیاز به آپشن‌هایی مانند دوربین دنده عقب به شدت حس شود. این سیستم نه‌تنها می‌تواند اعتماد به نفس بیشتری را برای راننده به همراه داشته باشد. به خصوص این‌که این سیستم را می‌توان در همه خودروها نصب کرد و رانندگان می‌توانند از مزایای تکنولوژی آن بهره‌مند شوند.


دوبین C25 در محصولات اگزد (EX-C25)، از جمله این دوربین‌ها است که طرفداران زیادی در بازار دارد. این دوربین همچون مدل C10 این قابلیت را دارد که هم جلو بسته شوند و هم عقب. دوربین C25 بالای پلاک می‌بسته می‌شود و تک حالته است. این دوربین دارای بهترین کیفیت تصویر با زاویه‌های دید 170 درجه، از نوع ضد آب است. علاوه بر این، از LED دید در شب برخوردار است.
اقلام همراه در جعبه دوربین C25، یک عدد کابل نصب ثابت و یک عدد مته گردبر است


قابلیت ها

محاسندید در شب
معایبتک حالته بودن در نصب
اگزد
EX-C25
هنگ کنگ
تک حالته : بالای پلاک
12 ولت
یک خروجی تصویر
170 درجه
(TV LINES) 420
برای تمامی خودروهای سواری قابل نصب می باشد.
یک عدد کابل نصب ثابت – یک عدد مته گردبر