آمپلی فایر خودرو 

آمپلی فایر خودرو

آمپلی فایر ماشین

آمپلی فایر به معنای تقویت کننده می باشد که در سیستم های الکترونیکی نقش تقویت سیگنالهای الکترونیکی را به عهده دارد ، یک آمپلی فایر بیشتر برای تقویت سیگنالهای صوتی استفاده می شود.

عملکرد آمپلی فایر 

امپلی فایرها در به طور عمده دارای دو مدار الکتریکی به نام دریافت سیگنال صدا (Pre Amp) و تقویت کنندهٔ صدا (Power Amp) هستند. از مهمتری...

آمپلی فایر ماشین

آمپلی فایر به معنای تقویت کننده می باشد که در سیستم های الکترونیکی نقش تقویت سیگنالهای الکترونیکی را به عهده دارد ، یک آمپلی فایر بیشتر برای تقویت سیگنالهای صوتی استفاده می شود.

عملکرد آمپلی فایر 

امپلی فایرها در به طور عمده دارای دو مدار الکتریکی به نام دریافت سیگنال صدا (Pre Amp) و تقویت کنندهٔ صدا (Power Amp) هستند. از مهمترین قطعاتی که در کیفیت صدای یک امپ بسیار مهم است وجود یک لامپ خلا می‌باشد. 

آمپلی فایر کلید صدای بهتر در ماشین است.یکی از بهترین چیزهایی که می توانید برای تقویت صدای سیستم خود انجام دهید اضافه کردن یک آمپلی فایر است.طراحی جدید آمپلی فایرها باعث می شود که در خودروهای بیشتری از آنها استفاده شود.

آمپلی فایر چه کاری انجام می دهد؟

آمپلی فایر خودرو صدا را تقویت می کند .صداهای مزاحم جاده را حذف می کند و کیفیت موسیقی را افزایش می دهد.اکثر بلندگوها با آمپلی فایر بهتر کار می کنند.

آمپلی فایر 4 کاناله:

اگر شما به دنبال قدرت بیشتری برای بلندگوهای جلو عقب سیستم هستید یک آمپلی فایر 4 کانال بهترین راه است.

آمپلی فایر خودرو بهترین مارک آمپلی فایر ماشین بهترین برند سیستم صوتی ماشین

آمپلی فایرها معمولا در چهار اندازه هستند:

40  تا 50 وات در هر کانال

50 وات در هر کانال که برای اکثر مردم به خوبی کار می کنند و ولوم بالایی در اکثر وسایل نقلیه ایجاد می کنند.

75 وات در هر کانال آمپلی فایر که در وسایل نقلیه بزرگتر وبرای کسانی که صدای بلندتری را دوست دارند مناسب است.

هنگامی که می خواهید موسیقی خود را به سطح بالای ولوم برسانید 100 وات در هرکانال آمپلی فایر نیاز دارید.

آمپلی فایر ماشین  4 کاناله می تواند دو بلندگو با جلو کانال خود به علاوه  یک ساب ووفر از کانال عقب را تقویت کند.اغلب مردم یک آمپلی فایر 4 کاناله  برای بلندگوهای جلو وساب می گذارند،در حالی که بلندگوهای عقب توسط گیرنده تقویت می شوند.بعد از آن یک امپلی فایر ساب ووفر اختصاصی اضافه می کنند و بلندگوهای عقب را به کانال عقب آمپلی فایر4کانال متصل می کنند.

آمپلی فایر خودرو قیمت آمپلی فایر خودرو فروش آمپلی فایر 4 کانال

آمپلی فایر مونو(تک کاناله):

افرادی که فقط  می خواهند ساب ووفر را به سیستم موجود اضافه کنند باید یک آمپلی فایر مونو با اکولایزر باس و فیلتر زیر گذر برای کمک به نت های باس که بلند و واضح هستند درنظر بگیرند.

آمپلی فایر ماشین

هنگام اضافه کردن یک ساب ووفر شما نیاز به ترکیب باس برای در تعادل بودن با بقیه اجزای سیستم خود دارید.اگر از پخش ماشین فابریک ماشین خود که برای آن زمان تولید خودرو ساختته شده استفاده می کنید حدود 100 وات RMS  به خوبی کفایت می کند اما اگر یکی از ضبط های سفارشی موجود در بازار را تهیه کردید 200 تا 300 RMS برای ساب ماشین نیاز دارید.

با 75 وات RMS یا بالاتر در هر کانال سیستم ،باید 750 تا 1000 وات RMS برای ساب خود داشته باشید.

درست است که شما می توانید یک آمپلی فایر چند کاناله برای اجرای ساب استفاده کنید ولی چرا خودتان را خسته کنید اکثر آمپلی فایر های چند کاناله قدرت کافی برای بیش از یک ساب را ندارند.

آمپلی فایرهای مونو یک کاناله برای کار با طیف وسیعی از امپدانس طراحی شده اند. کنترل تن و همچنین فیلترهای خاصی برای کمک به تولید باس دارند.

آمپلی فایر 5 کاناله:

آیا قصد دارید یک سیستم کامل داشته باشید چهاربلندگو و یک ساب؟نصب یک آمپلی فایر پنج کاناله موجب صرفه جویی در تنظیم دوسیم برق برای بلندگوهای مجزا وساب ووفر می شود

امپلی فایرخودرو

بسیاری از آمپلی فایرهای 5 کاناله  می توانند یک سیستم کاملا دوطرفه سیستم ساب ووفر را به طور کامل فعال و کنترل کنند.2 کانال برای توییتر،2 تا هم برای بلندگو میدرنج و کانال پنجم برای ساب است.

آمپلی فایر دوکاناله:

بسیاری از اتومبیل های ورزشی و کامیون ها فقط دو بلندگو دارند بنابراین یک آمپلی فایر پنج کاناله راهی اثربخش برای تقویت آنها می باشد.یک تقویت کننده یک کاناله برای ساب ماشین در حالت تک کاناله متصل شود.بااین حال اکثر مردم امپلی فایر تک کانال انتخاب می کنند به این دلیل که تک کانال قدرت بیشتری دارد.انها اکثرا قدرتمندتر و کاراتر از دوکاناله هستند.

بهترین مارک آمپلی فایر ماشین

برای کسانی که می خواهند بلندگوهای چندگانه و ساب ووفر داشته باشند بهترین مارک آمپلی فایر ماشین در دیجی نصب موجود است که می توانید مشخصات آنها را مشاهده وبررسی کنید و تصمیم بگیرید چه گزینه ای برای خودرو شما مناسب است همچنین می توانید راهنمای خرید آمپلی فایر Amplifier دیجی نصب را مطالعه کنید و اطلاعاتی از نصب امپلی فایر ماشین هم بدست بیاورید.

کلمات کلیدی : قیمت آمپلی فایر ، آمپلی فایر ماشین ، امپلی فایر خودرو ، خرید آمپلی فایر ، قیمت آمپلی فایر ماشین ، قیمت آمپلی فایر خودرو

بیشتر

آمپلی فایر خودرو 28 محصول وجود دارد

در صفحه