کامپوننت 

کامپوننت

کامپوننت

کامپوننت در حقیقت همان بلندگو می باشدکه اجزاءآن تفکیک شده است .بدین معنی که در یک بلندگو معمولی وکواکسیال تمام اجزاء بلندگو(تیوتر -وفوور)در یک مجموعه قرار دارند . ولی در کامپوننت این اجزاء از همدیگر جدا می باشند وبوسیله یک کراس اوور (پسیو) حوزه فعالیت ورنج فرکانسی خاصی برایشان تعریف شده است(در واقع کامپوننت بطور معمول از یک جفت وفوور ،ی...

کامپوننت

کامپوننت در حقیقت همان بلندگو می باشدکه اجزاءآن تفکیک شده است .بدین معنی که در یک بلندگو معمولی وکواکسیال تمام اجزاء بلندگو(تیوتر -وفوور)در یک مجموعه قرار دارند . ولی در کامپوننت این اجزاء از همدیگر جدا می باشند وبوسیله یک کراس اوور (پسیو) حوزه فعالیت ورنج فرکانسی خاصی برایشان تعریف شده است(در واقع کامپوننت بطور معمول از یک جفت وفوور ،یک جفت تیوتر،ویک جفت کراس اوور تشکیل شده است).

برای پخش بهترین صدا در ماشین ، ما به شما یک سیستم اسپیکر کامپوننت را توصیه می کنیم. نصب توییتر مجزا و ووفر کمی بیش از یک روز طول می کشد اما سالها می توانید از داشتن این سیستم صوتی ماشین لذت ببرید.

کامپوننت دی ال اس

کامپوننت چیست؟

 

 

بلندگوهای کواکسیال معمولی چه در کارخانه نصب شده و چه پس از فروش ،توییتر و ووفر را با هم ترکیب کرده و در یک بلندگو قرار داده است واین روشی مناسب برای دریافت صدا از یک بلندگو است.

ولی در بلندگو کامپوننت اجزا بلندگو به وسیله یک کراس اوور از هم مجزا شده اند. این کار باعث می شود هرکدام کار خود را بهتر انجام دهند.

 

فروش ضبط ماشین

توییترماشین پخش صداهای زیر را برعهده دارد ولی از انها موسیقی پخش نمی شود بلکه باعث ظرافت اهنگ می شوند. چون فرکانس های بالاترنسبت به فرکانس پایینتر یشتر هدایت می شوند توییتر باید تا حد ممکن نزدیک گوش شنونده تظیم شود.و توییتر باید نزدیک ووفر باشد تا فرکانسهای مختلف در زمان های مختلفی به گوش شما نرسد. 

به وسیله کراس اوور،توییتر و ووفر از هم جدا می شوند تا هر یک بر روی فرکانسهای اختصاص داده شده به خود کار کنند.این نقطه جدا کننده مانع از این می شود که این دو بر روی فرکانس هایی کار کنند که واقعا نمی توانند کنترل کنند و با این تقویت شما واقعا از کیفیت موسیقی که می شنوید شگفت زده خواهید شد.

خرید کامپوننت

 

 

خرید سیستم صوتی ماشین

قرار دادن توییترها ابعاد جدیدی را به موسیقی شما اضافه می کند.با صدای بلند، وضوح صدا و جداسازی استریو شما موسیقی متفاوت تری را تجربه خواهید کرد.

اغلب سیستم هایی که برای این طراحی شدند تا قدرت بالاتری را نسبت به همتایان هم جنس خود تولید کنند وهنگامی که همراه یک استریو عرضه می شوند به خوبی کار می کنند اما وقتی توسط یک آمپلی فایر خارجی کار کنند کیفیت بالاتری خواهند داشت.

کامپوننت

 

بیشتر

کامپوننت 10 محصول وجود دارد