مانیتور و دوربین 

مانیتور و دوربین

مانیتور و دوربین خودرو 

کلمات کلیدی : مانیتور خودرو مانیتور خودرو قیمت دوربين خودرو دوربین خودرو دید در شب دوربین خودرو آینه ای برند اگزد

مانیتور و دوربین 43 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

 • آینه مانیتور دار

  آینه مانیتور دار خودرو و دوربین دنده عقب

  آینه مانیتور دار دوربین دنده عقب آینه مانیتور دار با دوربین عقب آینه

  با پیشرفت فناوری و ساخت انواع لوازم جانبی خودرو، رانندگی آسان تر شده است. بسیاری از افراد برای پارک خودرو با مشکل مواجه می شوند و نمی توانند حد و مرز خودروی خود را هنگام دنده عقب گرفتن و یا پارک دوبل تشخیص بدهند.


  مانیتورهای آینه ای به رانندگان کمک می کند تا دید بهتری نسبت به خودروی خود داشته باشند و به راحتی پارک کنند یا دنده عقب بگیرند.

  توضیحات بیشتر :

  این آینه ها دارای مانیتوری به صورت مخفی در داخل خود است  که به دوربین پارک دنده عقب خودرو وصل می شود که به کمک آن می توانید هنگام دنده عقب یا پارک، عقب خودرو را در مانیتور ببینید. این آینه در حالت عادی بصورت یک آینه عقب معمولی بوده ولی هنگام دنده عقب نمایشگر در آینه ظاهر می شود و تصاویر دوربین را به نمایش در می آورد.

  بسیار از رانندگان، مشکل پارک خودرو را داشته و دارند و هر چقدر هم تمرین می کنند موفق به پارک مناسب خودرو نمی شوند. به کمک این محصول می توانید دید بهتری هنگام پارک خودرو داشته باشید. و اصلا نگران نصب این دستگاه بر روی خودرو نباشید زیرا که نصب آن بسیار آسان است.

  قابلیت دید در شب آینه مانیتور دار اگزد


  نکته مهم در انتخاب این آینه ها کیفیت آن در هنگام روز است. چرا که محصولات بی کیفیت دید خوبی را در روز به شما نمی دهند. همچنین این محصول قابلیت دید در شب دارد و می توانید به راحتی در شب از دوربین آن  که مسیر را برای شما خط کشی می‌کند، استفاده کنید.

  این دستگاه که تصویری از عقب خودرو را به وضوح در روی آینه به شما نشان می دهد، ساخت کشور هنگ کنگ است. محصولی که توسط شرکت مجیر الکترونیک به مدت یکسال گارانتی شده و شما با خیال راحت می توانید از آن استفاده کنید.

  کلمات کلیدی : آینه مانیتور دار ، آینه مانیتور دار با دوربین عقب ، آینه مانیتور دار خودرو ، آینه مانیتور دار ماشین ، آینه مانیتور دار دنده عقب ، دوربین دنده عقب ، آینه مانیتور دار

 • مانیتور خودرو

  مانیتور خودرو ( مانیتور پشت سری ) ( مانیتور پشت صندلی خودرو )

  مانیتور خودرو مانیتور ماشین مانیتور پشت سری مانیتور پشت صندلی قیمت

  با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و ارتقای سطح دانش بشر، ایجاد تحولات مختلفی را در محصولات و آپشن‌های مختلف قابل استفاده در خودرو مشاهده می‌کنید.

  یکی از این لوازم آپشن، مانیتور پشت‌سری است. در گذشته سرنشینان خودرو تنها قادر بودند به یک فایل صوتی که روی یک نوار کاست ضبط شده بود، گوش دهند. بعدها با اختراع لوح‌های فشرده (CD) سازندگان لوازم جانبی خودرو اقدام به طراحی سیستمی کردند که قادر باشد لوح‌های فشرده را پشتیبانی کند و روز به روز طراحی انواع سیستم‌های مولتی مدیا بیشتر و بیشتر شد؛ در حالی که امکان استفاده از این سیستم برای سرنشینان عقب بسیار دشوار بود. بر این اساس آپشن دیگری به بازار عرضه شد.


  مانیتورهای پشت‌سری، سیستم‌هایی بودند که در ابتدا تنها کار انتقال تصویر از سیستم مولتی‌مدیا اصلی را انجام می‌دادند، ولی امروزه این مانیتورها قادر هستند ضمن انتقال تصویر به‌صورت مجزا، پشتیبانی لوح‌های فشرده، USB، SD RAM، CD و DVD را انجام دهند. همچنین این مانیتورها فرستنده FM و IR را دارند و سرنشینان عقب بدون کوچک‌ترین مشکلی از لحظات خود لذت ببرند.

  توضیحات بیشتر :

  در گذشته مانیتورهای پشت‌سری سیستم‌هایی بودند که در ابتدا تنها کار پخش تصویر از سیستم مولتی مدیای اصلی را انجام می‌دادند، اما امروزه این مانیتورها قادر هستند ضمن انتقال تصویر به صورت مجزا، پشتیبانی لوح‌های فشرده،USB   وSD RAM   را انجام دهند و سرنشینان عقب بدون کوچک‌ترین مشکلی از لحظات خود لذت ببرند.

  کلمات کلیدی : مانیتور خودرو  مانیتور ماشین مانیتور خودرو قیمت مانیتور پشت سری خودرو مانیتور پشت صندلی خرید مانیتور خودرو قیمت مانیتور خودرو پشت سری صندلی اگزد مانیتور پشت

 • دوربین عقب خودرو

  دوربین عقب خودرو

  در حالی که در دنیا بر روی نصب دوربین‌های دنده عقب روی خودروها تاکید وجود دارد و این امکان، تقریبا یک واجب در خودروها است، اما در ایران تقریبا کمتر خودرویی پیدا می‌شود که از دوربین دنده عقب برخوردار باشد. این در حالی است که دوربین‌های دنده عقب توانایی نشان دادن تصویر نواحی پشت ماشین که ممکن است خیلی پایین باشند و با آینه قابل مشاهده نباشند را نیز مهیا می‌کنند. این مساله زمانی اهمیت پیدا می‌کند که بدانیم تعداد کودکان زیادی هستند که سالانه بر اثر بی‌احتیاطی رانندگان هنگام گرفتن دنده عقب کشته می‌شوند. این دوربین‌ها امنیت کلی را در حین رانندگی به ارمفان می‌آورند.


  دوربین‌های دنده عقب با توجه به امکانات و قابلیت‌هایی که دارند، متفاوت هستند. در محصولات اگزد (EXAD)، دوربین‌های دنده عقب دو حالت برای نصب دارند. یک حالت روی پلاک نصب می‌شود. در این حالت، دوربین‌ها یک پایه دارد و بالای پلاک پیچ می‌شود. حالت دوم هم این است که داخل سپر را سوراخ می‌کنند و دوربین داخل سپر می‌رود.

  توضیحات بیشتر :

  دوربین دنده عقب خودرو

  حتما شما هم با این مشکل مواجه شده‌اید: در زمان پارک خودرو یک جسم پشت خودرو باشد که در میدان دید راننده نباشد و شما نتوانید آن جسم را در آینه یا شیشه عقب ببینید؛ مثل لبه جدول کنار خیابان، کودکی که در پشت خودرو قرار گرفته یا خودروی عقبی که در سطح پایینی قرار دارد. این مشکل به خصوص در خودروهای شاسی‌بلند بیشتر حس می‌شود.


  امروز با توجه به تولید و واردات خودرو، مشکل پارک خودرو در محیط‌های شلوغ و محدود سخت‌تر از قبل شده است. این موضوع باعث شده که نیاز به آپشن‌هایی مانند دوربین دنده عقب به شدت حس شود. این سیستم نه‌تنها می‌تواند اعتماد به نفس بیشتری را برای راننده به همراه داشته باشد. به خصوص این‌که این سیستم را می‌توان در همه خودروها نصب کرد و رانندگان می‌توانند از مزایای تکنولوژی آن بهره‌مند شوند.


  کلمات کلیدی : دوربین عقب خودرو ، دوربین دنده عقب خودرو ، دوربین خودرو ، قیمت دوربین عقب خودرو ، خرید دوربین عقب خودرو

 • مانیتور فابریک خودرو

  مانیتور فابریک خودرو

در صفحه