دزدگیر خودرو 

دزدگیر خودرو

 دزدگیر ماشین جز لوازم ضروری برای خودرو به حساب می آید، چرا که امنیت آن را تامین می کند. اما بسیاری از مالکان خودرو قصد ندارند که پول زیادی بابت دزدگیر بپردازند. دزدگیرهای برند اگزد در عین حال که قیمت بسیار پایین تری نسبت به محصولات مشابه خود دارد، امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد.

دزدگیر تصویری ماشین

استفاده ار دزدگير تصويري اين ا...

 دزدگیر ماشین جز لوازم ضروری برای خودرو به حساب می آید، چرا که امنیت آن را تامین می کند. اما بسیاری از مالکان خودرو قصد ندارند که پول زیادی بابت دزدگیر بپردازند. دزدگیرهای برند اگزد در عین حال که قیمت بسیار پایین تری نسبت به محصولات مشابه خود دارد، امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد.

دزدگیر تصویری ماشین

استفاده ار دزدگير تصويري اين امتياز را به شما مي‌دهد كه ديگر با شنيدن هر صداي آژيري سردرگم نشويد كه آيا اين صدا از خودروي ديگران و يا از خودروي شما است. البته كه اين موضوع تنها يكي از مزاياي استفاده از اين گونه دزدگيرها است. در واقع شما مي‌توانيد از هر گونه اتفاقي كه براي خودريتان مي‌افتد مطلع شويد. اگر به هر قسمت از خودرو ضربه‌اي وارد شود، يك علامت چكش روي مانيتور ظاهر مي‌شود.

همچنين اگر در خودرو باز شود بر روي مانيتور دزدگير كه داراي يك عكس خودرو است در خودرو را نمايش مي‌دهد كه باز شده است. از ديگر مزاياي دزدگيرهاي تصويري اين است كه وقتي به خودرو نزديك مي‌شويد در خودرو باز مي‌شود يا وقتي از خودرو دور مي‌شويد، در بسته مي‌شود. همچنين با استفاده از اين دزدگيرها شما مي‌توانيد از راه دور خوروي خود را روشن كنيد. يكي از شركت‌هايي كه در زمينه‌ي توليد انواع دزدگير فعاليت دارد.

سرقت خودرو در شهرهای بزرگ شایع تر است اما جرمی است که در هر مکانی می تواند رخ بدهد .از آنجایی که احتمالا ماشین شما جز گرانترین وسایلی هست که دارید باید برای مراقبت از آن فکری بکنید. هدف اصلی دزدگیر ماشین این است که با ترساندن دزدان احتمالی از سرقت جلوگیری کند.حتی پیچیده ترین دستگاهها تسط مجرمان باهوش از کار می افتند ولی با دزدگیر ماشین فرصت دزدی آنها کمتر می شود.

بیشتر دزدگیرهای ماشین ساده هستند و حداقل شامل سه جز هستند:

حداقل یک نوع سنسور (حسگر)

برخی از انواع آژیر و چراغ چشمک زن

یک واحد کنترل برای همه کارها

سنسورها به قسمت های مختلف وسیله نقلیه متصل می شوند و هر زمانی که دزدی بخواهد به این قسمتها دسترسی یابد سنسور آن بخش فعال می شود و سیگنالی را به واحد کنترل می فرستد و واحد کنترل  آژیر را فعال می کند . 

در عمل دزدگیر ماشین می تواند فوق العاده پیچیده باشد.اکثر آنها شامل انواع مختلفی از سنسورها و گیرنده های رادیویی هستند که در واحدهای کنترل و فرستنده ساخته شده اند که به شکل کلیدهای اصلی عمل  می کنندهمچنین به انواع سیستم های خودرو می توانند وصل شوند.

سنسورهای درب خودرو:

                    

شایع ترین سنسورهای دزدگیر خودرو سوییچ های ساده ای هستند که در درب نصب می شوند.وقتی درب باز شود سوویچ یک سیگنال به واحد کنترل میفرستد.

سنسورهای حرکتی:

این سنسورها اگر به وسیله نقلیه ضربه ای وارد شود سیگنالی به واحد کنترل میفرستند.بعضی از انها قادر به برقرار کردن بین شدت حرکت و واحدکنترل هستند که می توانند تصمیم بگیرند که زنگ هشدار را فعال کنند یا فقط هشدار دهند.

سنسورهای فشار و میکروفن:

هر دو سنسور فشار و میکروفن براساس یک اصل عمل می کنند.میکروفن سطح صدای محیط را تشخیص می دهد که به بخش کنترل اجازه می دهد تا به صداهایی مانند شکستن شیشه که نشان دهنده سرقت در محیط هست نظارت کند.سنسورهای فشار هم این گونه است وقتی فشار در خودرو تغییر می کند فعال می شوند. از آنجا که شکستن یک پنجره یا باز کردن یک درب باعث تغییر فشار می شود، این نوع سنسور می تواند نسبتا موثر باشد.

بیشتر

دزدگیر خودرو 43 محصول وجود دارد

در صفحه