لوازم جانبی 

لوازم جانبی

لوازم جانبی

لوازم جانبی 23 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

 • کف پوش
 • سیم پک سیستم صوتی

  سیم پک سیستم صوتی

 • خازن

  خازن یک فاراد (ظرفیت واقعی) شرکت خوش نام DLS،طراحی شده با ظرفیت یک فاراد واقعی برای ذخیره سازی انرژی وتکمیل تقویت کنندهای صوتی بدلیل شارژ ودشارژ سریع این خازن افت ولتاژ کاهش و باس کلی سیستم صوتی شما

  طراحی شده با ظرفیت یک فاراد واقعی برای ذخیره سازی انرژی وتکمیل تقویت کنندهای صوتی بدلیل شارژ ودشارژ سریع این خازن افت ولتاژ کاهش و باس کلی سیستم صوتی شما بهبود میبخشد.

  پ.ن: فاصله خازن با امپلی فایر مصرف کننده باید نزدیک به هم باشند تا عملکرد خازن بخوبی انجام شود.

  ازبرق باتری به خازن و از خازن به امپلی فایر بصورت موازی نصب میشود.

 • قفل فرمان

  با توجه به افزایش روز افزون آمار سرقت،امنیت خودروی شما به یکی از مسائل مهم تبدیل شده است. فرقی نمی‌کند خودروی شما ساخت کدام شرکت باشد یا قیمت آن چقدر است، سارقان از هر فرصتی برای دزدین ماشین شما استفاده می‌کنند. سارقان معمولاً از ماشین‌های سرقتی برای انجام کارهای غیرقانونی استفاده می‌کنند و سپس آن را رها می‌کنند و یا آن را به قیمت بسیار کم می‌فروشند. برای پیش گیری از سرقت ماشین وسیله‌های گوناگونی وجود دارند که به شما در حفظ جان و مالتان کمک می‌کنند.
  قفل فرمان وسیله‌ای به شکل یک میله‌ی کشویی است که آن را به فرمان وصل می‌کنند تا از گردش فرمان جلوگیری کند. جنس قفل فرمان از فلزات محکم است و به همین دلیل بریدن آن کار چندان ساده‌ای نیست. یکی از مزایای قفل فرمان سادگی استفاده از آن است. به علت کشویی بودن می‌توان اندازه‌ی آن را به راحتی کاهش داد و زیر صندلی یا در صندوق قرار داد. با این که استفاده از قفل فرمان آسان است اما برخی افراد به مرور زمان از فرایند باز و بسته کردن مکرر آن خسته می‌شوند. قفل فرمان تا حدودی مانع سرقت خودروی شما می‌شود اما به هیچ وجه به طور کامل جلوی دزدان را نمی‌گیرد. سارقان حرفه‌ای می‌توانند به سادگی قفل آن را باز کرده و یا حتی در مواردی فرمان را از جا در می‌آورند.

 • کابل
 • گیرنده دیجیتال خودرو

  گیرنده دیجیتال خودرو اگزد

  فروشگاه دیجی نصب ارائه دهنده انواع محصولات و لوازم جانبی خودرو می باشد.همچنین گیرنده دیجیتال در این سایت موجود می باشد.همانطور که می دانید با استفاده از گیرنده دیجیتال خودرو می توانید شبکه های تلویزیونی را در ماشین تماشا کنید وهمچنین از آنجا که سیستم رادیویی که از طریق رسانه های مولتی مدیا استفاده می کنیم سیستمی آنالوگ می باشد به وسیله این دستگاه نیز قادر خواهید بود به ایستگاههای رادیویی مورد علاقه خود با کیفیتی بالا گوش دهید.

  کلمات کلیدی : گیرنده دیجیتال خودرو گیرنده دیجیتال ماشین قیمت گیرنده دیجیتال خرید گیرنده دیجیتال خودرو گیرنده دیجیتال خودرو کنوود گیرنده دیجیتال خودرویی خرید گیرنده دیجیتال

در صفحه