لوازم جانبی 

لوازم جانبی

لوازم جانبی

لوازم جانبی 42 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

 • جک برقی صندوق عقب خودرو

  جک برقی صندوق عقب خودرو

  جک برقی صندوق عقب خودرو جک برقی خودرو جک برقی درب صندوق عقب خودرو جک برقی صندوق عقب ماشین جک برقی صندوق عقب خودرو

  باز و بسته کردن درب صندوق عقب خودرو در مواقع مشغول بودن دست، همواره یکی از دردسرهای رانندگان است.

  اما امروزه در خودروها می‌توان علاوه بر سیستم دسترسی بدون کلید، از سیستم پیشرفته‌‌تری نیز استفاده کرد. در این سیستم، راننده برای قفل یا باز کردن درب‌ ها، نیازی به فشار دادن دکمه روی صندوق عقب خودرو ندارد. در واقع زمانی که به‌وسیله ریموتی که همراه خود دارد، با فشار دادن دکمه ریموت، قفل‌ها به‌صورت اتوماتیک باز می‌شوند. این سیستم به‌گونه‌ای طراحی شده که هنگام باز ماندن درب، به راننده هشدار داده می‌شود درب صندوق عقب باز است.

  مشخصات جک برقی صندوق عقب خودرو : 

  • قابلیت باز کردن و بستن برقی صندوق
  • قابلیت کنترل از طریق ریموت فابریک
  • نصب اسان بدون دخالت در سیم کشی
  • تنظیم میزان باز شدن درب
  • کلید داخلی و کلید صندوق

  توضیحات بیشتر :

  با وجود تغییرات روزافزونی که در صنعت خودروسازی جهان شاهد هستیم، سالانه می‌توانیم تکنولوژی‌های  نوینی در این عرصه را شاهد باشیم.

  در حال حاضر یک شرکت تولیدکننده قطعات خودرو به توسعه یک تکنولوژی جدید پرداخته است که براساس آن، امکان مجهز کردن اتومبیل‌ها به صندوق عقب برقی و اتومات وجود دارد. به عبارتی، در این سیستم تولید شده، راننده برای قفل یا باز کردن درب‌‌ها، نیازی به فشار دادن دکمه روی صندوق عقب خودرو ندارد. در واقع زمانی که به‌وسیله ریموتی که همراه خود دارد، با فشار دادن دکمه ریموت، قفل‌ها به‌صورت اتوماتیک باز می‌شوند.

  کلمات کلیدی : جک برقی درب صندوق عقب ، جک برقی خودرو ، جک برقی صندوق عقب ، جک برقی صندوق عقب سانتافه ، جک برقی صندوق عقب پراید ، جک برقی صندوق عقب ماشین ، جک برقی صندوق عقب خودرو ، جک خودرو

 • کف پوش
 • سیم پک سیستم صوتی

  سیم پک سیستم صوتی

 • خازن

  خازن یک فاراد (ظرفیت واقعی) شرکت خوش نام DLS،طراحی شده با ظرفیت یک فاراد واقعی برای ذخیره سازی انرژی وتکمیل تقویت کنندهای صوتی بدلیل شارژ ودشارژ سریع این خازن افت ولتاژ کاهش و باس کلی سیستم صوتی شما

  طراحی شده با ظرفیت یک فاراد واقعی برای ذخیره سازی انرژی وتکمیل تقویت کنندهای صوتی بدلیل شارژ ودشارژ سریع این خازن افت ولتاژ کاهش و باس کلی سیستم صوتی شما بهبود میبخشد.

  پ.ن: فاصله خازن با امپلی فایر مصرف کننده باید نزدیک به هم باشند تا عملکرد خازن بخوبی انجام شود.

  ازبرق باتری به خازن و از خازن به امپلی فایر بصورت موازی نصب میشود.

 • قفل فرمان

  با توجه به افزایش روز افزون آمار سرقت،امنیت خودروی شما به یکی از مسائل مهم تبدیل شده است. فرقی نمی‌کند خودروی شما ساخت کدام شرکت باشد یا قیمت آن چقدر است، سارقان از هر فرصتی برای دزدین ماشین شما استفاده می‌کنند. سارقان معمولاً از ماشین‌های سرقتی برای انجام کارهای غیرقانونی استفاده می‌کنند و سپس آن را رها می‌کنند و یا آن را به قیمت بسیار کم می‌فروشند. برای پیش گیری از سرقت ماشین وسیله‌های گوناگونی وجود دارند که به شما در حفظ جان و مالتان کمک می‌کنند.
  قفل فرمان وسیله‌ای به شکل یک میله‌ی کشویی است که آن را به فرمان وصل می‌کنند تا از گردش فرمان جلوگیری کند. جنس قفل فرمان از فلزات محکم است و به همین دلیل بریدن آن کار چندان ساده‌ای نیست. یکی از مزایای قفل فرمان سادگی استفاده از آن است. به علت کشویی بودن می‌توان اندازه‌ی آن را به راحتی کاهش داد و زیر صندلی یا در صندوق قرار داد. با این که استفاده از قفل فرمان آسان است اما برخی افراد به مرور زمان از فرایند باز و بسته کردن مکرر آن خسته می‌شوند. قفل فرمان تا حدودی مانع سرقت خودروی شما می‌شود اما به هیچ وجه به طور کامل جلوی دزدان را نمی‌گیرد. سارقان حرفه‌ای می‌توانند به سادگی قفل آن را باز کرده و یا حتی در مواردی فرمان را از جا در می‌آورند.

 • کابل
در صفحه