دوربین عقب خودرو 

دوربین عقب خودرو

دوربین عقب خودرو

در حالی که در دنیا بر روی نصب دوربین‌های دنده عقب روی خودروها تاکید وجود دارد و این امکان، تقریبا یک واجب در خودروها است، اما در ایران تقریبا کمتر خودرویی پیدا می‌شود که از دوربین دنده عقب برخوردار باشد. این در حالی است که دوربین‌های دنده عقب توانایی نشان دادن تصویر نواحی پشت ماشین که ممکن است خیلی پایین باشند و با آینه قابل مشاهده نباشند را نیز مهیا می‌کنند. این مساله زمانی اهمیت پیدا می‌کند که بدانیم تعداد کودکان زیادی هستند که سالانه بر اثر بی‌احتیاطی رانندگان هنگام گرفتن دنده عقب کشته می‌شوند. این دوربین‌ها امنیت کلی را در حین رانندگی به ارمفان می‌آورند.


دوربین‌های دنده عقب با توجه به امکانات و قابلیت‌هایی که دارند، متفاوت هستند. در محصولات اگزد (EXAD)، دوربین‌های دنده عقب دو حالت برای نصب دارند. یک حالت روی پلاک نصب می‌شود. در این حالت، دوربین‌ها یک پایه دارد و بالای پلاک پیچ می‌شود. حالت دوم هم این است که داخل سپر را سوراخ می‌کنند و دوربین داخل سپر می‌رود.

توضیحات بیشتر :

دوربین دنده عقب خودرو

حتما شما هم با این مشکل مواجه شده‌اید: در زمان پارک خودرو یک جسم پشت خودرو باشد که در میدان دید راننده نباشد و شما نتوانید آن جسم را در آینه یا شیشه عقب ببینید؛ مثل لبه جدول کنار خیابان، کودکی که در پشت خودرو قرار گرفته یا خودروی عقبی که در سطح پایینی قرار دارد. این مشکل به خصوص در خودروهای شاسی‌بلند بیشتر حس می‌شود.


امروز با توجه به تولید و واردات خودرو، مشکل پارک خودرو در محیط‌های شلوغ و محدود سخت‌تر از قبل شده است. این موضوع باعث شده که نیاز به آپشن‌هایی مانند دوربین دنده عقب به شدت حس شود. این سیستم نه‌تنها می‌تواند اعتماد به نفس بیشتری را برای راننده به همراه داشته باشد. به خصوص این‌که این سیستم را می‌توان در همه خودروها نصب کرد و رانندگان می‌توانند از مزایای تکنولوژی آن بهره‌مند شوند.


کلمات کلیدی : دوربین عقب خودرو ، دوربین دنده عقب خودرو ، دوربین خودرو ، قیمت دوربین عقب خودرو ، خرید دوربین عقب خودرو

دوربین عقب خودرو 7 محصول وجود دارد