جک برقی صندوق عقب 

جک برقی صندوق عقب

جک برقی صندوق عقب خودرو 

در مواقعی که هر دوست مشغول هست،بازکردن و بسته کردن درب صندوق عقب خودرو یکی از دردسرهای رانندگان هست یا وقتی که در خودروی خود نشسته اید و می خواهید بدون ژیاده شدن درب را باز و بسته کنید . 

اما امروزه در خودروها می‌توان علاوه بر سیستم دسترسی بدون کلید، از سیستم پیشرفته‌‌تری نیز استفاده کرد. در این سیستم، راننده برای قفل ...

جک برقی صندوق عقب خودرو 

در مواقعی که هر دوست مشغول هست،بازکردن و بسته کردن درب صندوق عقب خودرو یکی از دردسرهای رانندگان هست یا وقتی که در خودروی خود نشسته اید و می خواهید بدون ژیاده شدن درب را باز و بسته کنید . 

اما امروزه در خودروها می‌توان علاوه بر سیستم دسترسی بدون کلید، از سیستم پیشرفته‌‌تری نیز استفاده کرد. در این سیستم، راننده برای قفل یا باز کردن درب‌ ها، نیازی به فشار دادن دکمه روی صندوق عقب خودرو ندارد. در واقع زمانی که به‌وسیله ریموتی که همراه خود دارد، با فشار دادن دکمه ریموت، قفل‌ها به‌صورت اتوماتیک باز می‌شوند. این سیستم به‌گونه‌ای طراحی شده که هنگام باز ماندن درب، به راننده هشدار داده می‌شود درب صندوق عقب باز است.

این جک صندوق عقب محصول کشور هنگ کنگ هست .با گارانتی 12 ماهه شرکت مجیر الکترونیک و بسیار با کیفیت و با دوام می باشد . 

برای نصب این محصول بر روی خودرو خود نگران از بین رفتن گارنتی خودروی خود نباشید این محصول با سیم پیچی  با سوکت فابریکی هست و نیازی به لخت کردن سیم های برقی خودرو نیست . 

پس از نصب این جک صندوق به سه روش می توانید درب صندوق عقب خود را باز و بسته کنید :

1- با  کمک کلید ریموت فابریک  

2- دکمه ای که در کنار پای راننده قرار می گیرد.

3- دکمه ایی که روی صندوق عقب از داخل تعبیه می شود .

 

مشخصات جک برقی صندوق عقب خودرو : 

  • قابلیت باز کردن و بستن برقی صندوق
  • قابلیت کنترل از طریق ریموت فابریک
  • نصب اسان بدون دخالت در سیم کشی
  • تنظیم میزان باز شدن درب
  • کلید داخلی و کلید صندوق

توضیح مشخصات :

از دیگر مزایای این محصول می توان گفت که میزان باز و بسته شدن درب را می توانید تعریف کنید و اگر در پارگینگی دارید که سقف کوتاهی دارد و احتمال می دهید که اگر درب تا انتها باز شود ممکن است به درب خوردو آسیب وارد شود میتوانید آن را تنظیم کنید . 

 میزان باز و بسته شدن درب می توانید تنظیم کنید .

وقتی مانعی در هنگام بسته شدن درب صندوق عقب خودور،وجود داشته باشد اصلا نگران نباشید این محصول  با داشتن سنسور تشخیص مانع از بسته شدن جلوگیری می کند و اگر درب صندوق باز مانده باشد به شما آلارم می دهد . 

در جک های برقی موقع بسته شدن درب صندوق عقب خود جکی که درب را هدایت می کند تا انتها آن را می بندد و این موضوع باعث می شود که صدای یک ضربه خفیف از آن شنیده شود. اما این محصولدارای آرام بست است که شدت ضربه هنگام بسته شدن درب صندوق عقب را به حداقل می رساند.

اقلام همراه کارتن :

یک عدد کیت اصلی - دو عدد ریموت کنترل - دو عدد بازو جک- یک عدد کابل نصب .

ولتاژ این محصول 12 ولت میباشد . 

بیشتر

جک برقی صندوق عقب 21 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

در صفحه