• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

گیرنده دیجیتال اگزد مدل 2011 EXAD

( )

به شما این امکان را می دهد که شبکه های دلخواه خود؛ چه رادیویی و چه تصویری را انتخاب  و آنها را دسته بندی کنید تا در دسترس سریع شما باشد.

Give a Name

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

گیرنده دیجیتال 2011

مدل EX-2011 یک گیرنده دیجیتال خودرو است که توسط شرکت اگزد طراحی و ساخته شده و به وسیله‌ی آن می‌توانید شبکه‌های دیجیتالی صدا و سیما را داخل خودرو دریافت و آنها را تماشا کنید. کارایی اصلی این محصول که ساخت هنگ کنگ است، همانند گیرنده‌های دیجیتال خانگی بوده و با متصل کردن آنتن، استفاده از آن به‌راحتی امکان‌پذیر است.


 البته این دستگاه قابلیت پخش فیلم با فرمت MPG و MP4 را از طریق USB نیز دارد. EX-2011 به شما این امکان را می دهد که شبکه های دلخواه خود؛ چه رادیویی و چه تصویری را انتخاب  و آنها را دسته بندی کنید تا در دسترس سریع شما باشد.این محصول با آنتن دهی قوی خود باعث می شود که شما در حین حرکت و در مسیرهای بین شهری، تمام شبکه های دیجیتال را تماشا کنید.
داشتن خروجی HDMI و آی سی مرکزی NEC  ژاپن از دیگر محاسن این دستگاه به حساب می آید.


این محصول شرکت اگزد دارای گارانتی یکساله از سوی شرکت مجیر الکترونیک است و شما با خیال راحت می توانید این دستگاه  را روی خودروی خود نصب و از آن استفاده کنید. اما در مورد معایب EX-2011 باید گفت که ابعاد آن 178*116*37 میلیمتر است و برای نصب در هر خودرویی مناسب به نظر نمی آید.
همچنین این گیرنده دیجیتال خودرو، آنتن نویزگیر ندارد.
قابلیت ها
محاسن
معایباگزد
EX-2011
هنگ کنگ
12 ولت
VHF 177.5 MHz – 226.5MHzVHF 177.5 MHz – 226.5MHz UHF 474 MHz – 858 MHz
MPEG-2,MP@ML,MP@HL,H.264/AVC
QPSK/16 – QAM/64 - QAM
MPEG-1 ,AND-2 ,LAYER AND2 ,MPEG-4 ,HE-AAC
برای تمامی خودروها قابل نصب می باشد.
یک عدد کیت – یک عدد ریموت کنترل – 2 عدد آنتن – یک عدد کابل نصب ثابت – یک عدد کابل امتدادUSB – یک عدد کابل امتداد ریموت کنترل - 2عدد باتری