• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

دزدگیر ماجیکار Magicar M110A

( M110A )
Give a Name

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

امروزه دزدگیر های جدید علاوه بر ویژگی هایی مانند کنترل از راه دور امکانات بیشتری را به ما می دهند.کلید FOB تعبیه شده در سیستم های امنیتی خودرو کارهای مختلفی را انجام می دهند.باز و بسته کردن در های خودرو ، درب صندوق عقب  و همچنین کنترل از راه دور خودرو از توانایی های آنهاست.

اکثر دزدگیر ها با قابلیت کی لس KEYLESS  هستند که این اصطلاح یعنی اینکه مثلا از راه دور درهای خودرو را بتوان باز و بسته کرد. دیگر قابلیت آن قفل کردن مجدد خودکار است اگر درب باز باشد و فراموش کنید آن را قفل کنید به طور خودکار برای شما قفل می شود. این همه قابلیت های جدید برای نسل جدی دزدگیر خودرو است .یکی از برندهای محبوب برای دزدگیر ماشین ، ماجیکار است که مدل های مختلفی از آن در بازار موجود است.

دزدگیر ماجیکار  Magicar M110A از مدل های دزدگیر مجیکار است که مجهز به سوکت چشم اولترا سونیک و سنسور هشدار روشن بودن چراغ خودرو  می باشد. همچنین ولتاز باطری را می توانید بر روی صفحه ریموت ببینید.درجه حرارت داخل خودرو را نشان می دهد.دارای قابلیت حذف و اضافه کردن سنسور ضربه  و تنظیم پین کد برای هنگام سرقت است. همچنین حالت پانیک دارد و دارای زنگ بیداری (روی ریموت) است.

مجیکار
M110A
تصویری