• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

دزدگیر ماجیکار M667 با ريموت REC310

( )
Give a Name

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

امروزه دزدگیر های جدید علاوه بر ویژگی هایی مانند کنترل از راه دور امکانات بیشتری را به ما می دهند.کلید FOB تعبیه شده در سیستم های امنیتی خودرو کارهای مختلفی را انجام می دهند.باز و بسته کردن در های خودرو ، درب صندوق عقب  و همچنین کنترل از راه دور خودرو از توانایی های آنهاست.

اکثر دزدگیر ها با قابلیت کی لس KEYLESS  هستند که این اصطلاح یعنی اینکه مثلا از راه دور درهای خودرو را بتوان باز و بسته کرد. دیگر قابلیت آن قفل کردن مجدد خودکار است اگر درب باز باشد و فراموش کنید آن را قفل کنید به طور خودکار برای شما قفل می شود. این همه قابلیت های جدید برای نسل جدی دزدگیر خودرو است .یکی از برندهای محبوب برای دزدگیر ماشین ، ماجیکار است که مدل های مختلفی از آن در بازار موجود است.

دزدگیر ماجیکار M667 با ريموت REC310 یکی دیگر از مدل های مجیکار است که قابلیت های فراوانی دارد از ویژگی های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دارای قابلیت اخطار روشن شدن موتور ،سوکت چشم اولترا سونیک،سنسور درب صندوق عقب خودرو،قابلیت اضافه کردن و حذف سنسور ضربه،اخطار فلاشر هنگام ترمز گرفتن است.با توجه به قیمت مناسب آن امکاناتی در حد خوب را به شما ارائه می دهد.

مجیکار
M667