• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

دزدگیر ایزیکار مدل E7III LA

( E7III LA )
Give a Name

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

برای خرید دزدگیر خودرو چه وژگی هایی در نظر گرفته می شود؟

اگر ویژگی های خاصی را علاوه بر کارکردهای معمولی که یک سیستم امنیتی معمولی دارد دوست دارید داشته باشید باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.دزدگیر های تصویری قیمتی بالاتر از دزدگیر های ساده دارند ولی امکانات بیشتری به شما می دهند. همچنین می توانید با این دزدگیر ها از موقعیت خودرو خود در هر لحظه آگاه شوید.

برای خرید دزدگیر خودرو تصمیم بگیرید که نیاز به سنسور ضربه دارید یا خیر؟ این ویژگی از فاکتورهای مهم در هنگام خرید است که باید در نظر گرفته شود .سنسور ضربه در هنگام ضربه زدن به خودرو فعال می شود و آژِر دزدگیر به شما هشدار می دهد.

دزدگیر های تصویری با بلوتوث و اف ام کار می کنند.برد پاسخدهی آنها کوتاه است .برای فاصله های کم تر از این دزدگیرها می توان استفاده کرد .اما از ویژگی های جدید دزدگیرهای پیشرفته خودرو قابلیت کی لس keyless  می باشد . با استفاده از کی لس دیگر نیازی به سوییچ نخواهید داشت .بیشتر فعالیت ها را با کی لس می توانید انجام دهید.

دزدگیر ایزیکار مدل E7III LA

دزدگیر ایزیکار E7IIILA قابلیت های فراوانی دارد .مثلا هنگامی که در یک پارکینگ شلوغ خودرو خود را پارک کرده اید با دزدگیر E7III LA به راحتی آن را پیدا کنید.همچنین می توانید آژیر خود را فعال یا غیر فعال کرده و یا سنسور شوک را حذف کنید. در هنگام باز بودن درب ها به شما اخطار می دهد. دمای داخل خودرو را می توانید بر روی صفحه نمایش دزدگیر خودرو ببینید .دارای سیستم هشدار ایزی دور و سیستم ضد سرقت خارج کردن اتوماتیک ایزی دور  و خروجی اولتراسونیک سنسور و حفاظت الکترونیکی سیستم می باشد.

easycar
E7III LA
تصویری