• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

دزدگیر ایزیکار 5100

( 5100 )
Give a Name

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

برای خرید دزدگیر خودرو چه وژگی هایی در نظر گرفته می شود؟

اگر ویژگی های خاصی را علاوه بر کارکردهای معمولی که یک سیستم امنیتی معمولی دارد دوست دارید داشته باشید باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.دزدگیر های تصویری قیمتی بالاتر از دزدگیر های ساده دارند ولی امکانات بیشتری به شما می دهند. همچنین می توانید با این دزدگیر ها از موقعیت خودرو خود در هر لحظه آگاه شوید.

برای خرید دزدگیر خودرو تصمیم بگیرید که نیاز به سنسور ضربه دارید یا خیر؟ این ویژگی از فاکتورهای مهم در هنگام خرید است که باید در نظر گرفته شود .سنسور ضربه در هنگام ضربه زدن به خودرو فعال می شود و آژِر دزدگیر به شما هشدار می دهد.

دزدگیر های تصویری با بلوتوث و اف ام کار می کنند.برد پاسخدهی آنها کوتاه است .برای فاصله های کم تر از این دزدگیرها می توان استفاده کرد .اما از ویژگی های جدید دزدگیرهای پیشرفته خودرو قابلیت کی لس keyless  می باشد . با استفاده از کی لس دیگر نیازی به سوییچ نخواهید داشت .بیشتر فعالیت ها را با کی لس می توانید انجام دهید.

دزدگیر ایزیکار  5100

این دزدگیر یکی از بهترین دزدگیرهای شرکت ایزیکار می باشد که همراه با گارانتی از دیجی نصب می توانید خرید کنید. دزدگیر تصویری 5100 همانند دیگر مدل های ایزیکار دارای هشداز باز بودن درب ها و 

خروجی اولتراسونیک سنسور و حفاظت الکترونیکی سیستم است. همچنین دارای دارای سیستم هشدار ایزی دور و سیستم ضد سرقت  می باشد . قابلیت های آن نسبت به قیمتش کارکرد خوبی دارد.ریموت ضد اسکن و فعال و غیر فعال کردن هشدار را می توان در این مدل دید.

EASYCAR
5100