• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

دزدگیر ایزیکار مدل E4

( E4 )
Give a Name

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

کدام سیستم دزدگیر برای ماشین شما مناسب است؟

اگر قابلیتهای معمول دزدگیر های ساده را می خواهید برای خودرو خود داشته باشید هزینه زیادی لازم نیست پرداخت کنید. اما اگر به قابلیت های بیشتری احتیاج دارید مانند سنسور های ضربه باید هزینه بیشتری پرداخت شود.همچنین برخی از دزدگیرهای پیشرفته خودرو قابلیت سازگاری با تلفن همراه نیز دارند. دزدگیر به موبایل وصل می شود .می توانید ریموت خودرو خود را با صفحه نمایشی بزرگتر در تلفن همراه خود مشاهده کنید و امکانات بیشتری در اختیار داشته باشید.

دزدگیرهای ایزیکار مدلهای مختلفی دارند که با توجه به بودجه ی خود و امکاناتی که نیاز داریدمی توانید هر مدل را در دیجی نصب مشاهده و بررسی کنید.این محصول همراه با گارانتی  و کد تایید اصل بودن کالا به شما ارائه می شود . همچنین در صورتی که نصب دزدگیر را انتخاب کنید با هزینه اندک برای شما انجام می شود.

دزدگیر ایزیکار مدل E4

دزدگیر تصویری ایزیکار E4 دارای ویژگی های زیادی است که از این جمله می توان به  ریموت ضد اسکن و  همچنین سیستم تاخیر چراغ سقف ،خروجی اولتراسونیک سنسور و حفاظت الکترونیکی سیستم،دارا بودن قفل ریموت کنترل است.همچنین این ریموت برای اشخاضصی که دو خودرو دارند مناسب است . هر دو خودرو را می توانید به وسیله یک ریموت دزدگیر E4  کنترل کنید .حذف سنسور شوک در این مدل دیده می شود. شما میتوانید دمای درون خودرو را بر روی نمایشگر این دزدگیر ببینید.

EASYCAR
E4