• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

دزدگیر ایزیکار مدل 7100

( 7100 )
Give a Name

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

کدام سیستم دزدگیر برای ماشین شما مناسب است؟

اگر قابلیتهای معمول دزدگیر های ساده را می خواهید برای خودرو خود داشته باشید هزینه زیادی لازم نیست پرداخت کنید. اما اگر به قابلیت های بیشتری احتیاج دارید مانند سنسور های ضربه باید هزینه بیشتری پرداخت شود.همچنین برخی از دزدگیرهای پیشرفته خودرو قابلیت سازگاری با تلفن همراه نیز دارند. دزدگیر به موبایل وصل می شود .می توانید ریموت خودرو خود را با صفحه نمایشی بزرگتر در تلفن همراه خود مشاهده کنید و امکانات بیشتری در اختیار داشته باشید.

دزدگیرهای ایزیکار مدلهای مختلفی دارند که با توجه به بودجه ی خود و امکاناتی که نیاز داریدمی توانید هر مدل را در دیجی نصب مشاهده و بررسی کنید.این محصول همراه با گارانتی  و کد تایید اصل بودن کالا به شما ارائه می شود . همچنین در صورتی که نصب دزدگیر را انتخاب کنید با هزینه اندک برای شما انجام می شود.

دزدگیر ایزیکار مدل 7100

دزدگیر تصویری ایزیکار 7100 اولین دزدگیر تصویری با صفحه نمایش تمام رنگی شرکت ایزیکار می باشد که ظاهر زیبایی دارد. همچنین منوی آن دوزبانه است می توانید زبان فارسی را انتخاب کنید و تنظیمات خود را انجام دهید.همانند دیگر مدلهای ایزیکار قابلیت یافتن خودرو در مکان های شلوغ و پارکینگ ها را دارد.همچنین خروجی اولتراسونیک سنسور و حفاظت الکترونیکی سیستم هم در این مدل دیده می شود.همچنین اگر دو خودرو دارید می توانید از یک ریموت 7100 ایزیکار برای کنترل هردو استفاده کنید.

EASYCAR
7100