• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

دزدگیر ایزیکار مدل E7II

( E7II )
Give a Name

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

کدام سیستم دزدگیر برای ماشین شما مناسب است؟

اگر قابلیتهای معمول دزدگیر های ساده را می خواهید برای خودرو خود داشته باشید هزینه زیادی لازم نیست پرداخت کنید. اما اگر به قابلیت های بیشتری احتیاج دارید مانند سنسور های ضربه باید هزینه بیشتری پرداخت شود.همچنین برخی از دزدگیرهای پیشرفته خودرو قابلیت سازگاری با تلفن همراه نیز دارند. دزدگیر به موبایل وصل می شود .می توانید ریموت خودرو خود را با صفحه نمایشی بزرگتر در تلفن همراه خود مشاهده کنید و امکانات بیشتری در اختیار داشته باشید.

دزدگیرهای ایزیکار مدلهای مختلفی دارند که با توجه به بودجه ی خود و امکاناتی که نیاز داریدمی توانید هر مدل را در دیجی نصب مشاهده و بررسی کنید.این محصول همراه با گارانتی  و کد تایید اصل بودن کالا به شما ارائه می شود . همچنین در صورتی که نصب دزدگیر را انتخاب کنید با هزینه اندک برای شما انجام می شود.

دزدگیر ایزیکار مدل E7II

دزدگیر تصویری شرکت کره ای ایزیکار مدل E7II دارای قابلیت های فراوانی می باشد .از جمله ویژگی های امکان نمایش دمای درون خودرو بر روی صفحه نمایش ،تعییین مدت روشن بودن خودرو،توربو برای خنک شدن موتور خودرو و تنظیم زمان برای روشن شدن آن،فعال و غیر فعال کردن قفل اتوماتیک درب های خودرواست. همچنین مجهز به سیستم هشدار ایزی دور و سیستم ضد سرقت خارج کردن اتوماتیک ایزی دور و سیستم ضد سرقت و همچنین سیستم هشدار ایزی دور می باشد.

EASYCAR
E7