• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

دزدگیر ایزیکار E3

( E3 )
Give a Name

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

کدام سیستم دزدگیر برای ماشین شما مناسب است؟

اگر قابلیتهای معمول دزدگیر های ساده را می خواهید برای خودرو خود داشته باشید هزینه زیادی لازم نیست پرداخت کنید. اما اگر به قابلیت های بیشتری احتیاج دارید مانند سنسور های ضربه باید هزینه بیشتری پرداخت شود.همچنین برخی از دزدگیرهای پیشرفته خودرو قابلیت سازگاری با تلفن همراه نیز دارند. دزدگیر به موبایل وصل می شود .می توانید ریموت خودرو خود را با صفحه نمایشی بزرگتر در تلفن همراه خود مشاهده کنید و امکانات بیشتری در اختیار داشته باشید.

دزدگیرهای ایزیکار مدلهای مختلفی دارند که با توجه به بودجه ی خود و امکاناتی که نیاز داریدمی توانید هر مدل را در دیجی نصب مشاهده و بررسی کنید.این محصول همراه با گارانتی  و کد تایید اصل بودن کالا به شما ارائه می شود . همچنین در صورتی که نصب دزدگیر را انتخاب کنید با هزینه اندک برای شما انجام می شود.

دزدگیر ایزیکار E3

یکی از بهترین دزدگیر های تصویری شرکت کره ای ایزیکار ،دزدگیر ایزیکار E3 باریموت ضداسکن می باشد.این دزدگیر ماشین دارای دو ریموت می باشد که یکی از آنها ریموت معمولی است که در تمام دزدگیرهای ایزیکار استفاده شده و دیگری ریموت طرح ریموت فابریک رنو مگان است که الگو برداری شده است. برخی از ویژگی های E3 را در زیر می توانید ببینید:

خاموش کردن خودرو در هنگام سرقت

قابلیت یافتن خودرو در پارکینگ های شلوغ

هشدار در هنگام باز بودن درهای خودرو

آنتن های جداگانه برای افزایش برد ریموت

حذف سنسور شوک

وضعیت تعمیرگاه

در جدول ویژگی های محصول می توانید بقیه مشخصات آن را ببینید.

EASYCAR
E3