• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

دزدگیر ایزیکار مدلE9

( E9 )
Give a Name

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

کدام سیستم دزدگیر برای ماشین شما مناسب است؟

اگر قابلیتهای معمول دزدگیر های ساده را می خواهید برای خودرو خود داشته باشید هزینه زیادی لازم نیست پرداخت کنید. اما اگر به قابلیت های بیشتری احتیاج دارید مانند سنسور های ضربه باید هزینه بیشتری پرداخت شود.همچنین برخی از دزدگیرهای پیشرفته خودرو قابلیت سازگاری با تلفن همراه نیز دارند. دزدگیر به موبایل وصل می شود .می توانید ریموت خودرو خود را با صفحه نمایشی بزرگتر در تلفن همراه خود مشاهده کنید و امکانات بیشتری در اختیار داشته باشید.

دزدگیرهای ایزیکار مدلهای مختلفی دارند که با توجه به بودجه ی خود و امکاناتی که نیاز داریدمی توانید هر مدل را در دیجی نصب مشاهده و بررسی کنید.این محصول همراه با گارانتی  و کد تایید اصل بودن کالا به شما ارائه می شود . همچنین در صورتی که نصب دزدگیر را انتخاب کنید با هزینه اندک برای شما انجام می شود.

دزدگیر ایزیکار مدلE9

دزدگیری تصویری ایزیکار E9  از دیگر محصولات این شرکت کره ای می باشد که همراه با گارانتی در دیجی نصب عرضه می شود.این دزدگیر ریموتی ضد اسکن وآنتن جداگانه برای افزاریش برد ریموت دارد.مجهز به خروجی اولتراسونیک سنسور و حفاظت الکترونیکی سیستم ،سیستم هشدار و سیستم ضد سرقت برای خودرو است.همچنین باعث خاموش شدن خودرو در هنگام سرقت می شود . اگر در پارکینگی شلوغ به دنبال خودرو خود هستید از طریق این دزدگیر به راحتی می توانید ماشین خود را پیدا کنید.

EASYCAR
E9