• ارسال رایگان   نصب و پرداخت در محل

دزدگیر ایزیکار مدل E5

( E5 )
Give a Name

در صورتی که در قسمت پرداخت نهایی محصول گزینه ارسال رایگان را انتخاب کنید هزینه نصب اضافه نمی شود!

کدام سیستم دزدگیر برای ماشین شما مناسب است؟

اگر قابلیتهای معمول دزدگیر های ساده را می خواهید برای خودرو خود داشته باشید هزینه زیادی لازم نیست پرداخت کنید. اما اگر به قابلیت های بیشتری احتیاج دارید مانند سنسور های ضربه باید هزینه بیشتری پرداخت شود.همچنین برخی از دزدگیرهای پیشرفته خودرو قابلیت سازگاری با تلفن همراه نیز دارند. دزدگیر به موبایل وصل می شود .می توانید ریموت خودرو خود را با صفحه نمایشی بزرگتر در تلفن همراه خود مشاهده کنید و امکانات بیشتری در اختیار داشته باشید.

دزدگیرهای ایزیکار مدلهای مختلفی دارند که با توجه به بودجه ی خود و امکاناتی که نیاز داریدمی توانید هر مدل را در دیجی نصب مشاهده و بررسی کنید.این محصول همراه با گارانتی  و کد تایید اصل بودن کالا به شما ارائه می شود . همچنین در صورتی که نصب دزدگیر را انتخاب کنید با هزینه اندک برای شما انجام می شود.

دزدگیر ایزیکار مدل E5

این دزدگیر تصویری خودرو صفحه نمایش رنگی از نوع TFT دارد.حالت تعمریگاه را نیز می توانید در آن فعال کنید برای هنگامی که خودرو را به تعمیرگاه می برید دزدگیر خودرو غیرفعال می شود.همچنین هنگامی که خودرو خود را در پارکینگ و مکان های شلوغ نمیتوانید پیدا کنید از حالت مکان یاب استفاده کنید.همچنین دمای داخل خودرو را می توانید از روی صفحه نمایش بخوانید.کسانی که دو خودرو دارند می توانند برای هر دو از یک ریموت استفاد کنند و نیازی به داشتن 2 ریموت نمی باشد.

easycar
E5